Магістратура

(Difference between revisions)
Jump to: navigation, search
(Створена сторінка: Інститут є базою для виконання бакалаврських та магістерських випускних кваліфікацій...)
 
Line 3: Line 3:
 
[[File:kau.png]]
 
[[File:kau.png]]
  
Інститут є базовою науковою установою кафедри молекулярної фізіології та біофізики [https://kau.org.ua/ Київського академічного університету] - унікального дослідницького вищого навчального закладу, підпорядкованого НАН та МОН України. Кафедра готує магістрів за спеціальністю '''901 - біологія'''. для роботи у таких сучасних напрямах як молекулярна біофізика, нервово-м'язова фізіологія, молекулярна патофізіологія, міжклітинна сигналізація, генетика, сенсорна сигналізація. Магістри кафедри приймають безпосередню участь у дослідницькій роботі починаючи з першого року навчання (50% часу), а протягом другого року працюють виключно над своїми дипломними проектами. Результати дипломих досліджень студентів  щороку представляються на наукових конференціях та публікуються у рейтингових виданнях.
+
Інститут є базовою науковою установою кафедри молекулярної фізіології та біофізики [https://kau.org.ua/ Київського академічного університету] - унікального дослідницького вищого навчального закладу, підпорядкованого НАН та МОН України. Кафедра готує магістрів за спеціальністю '''091 - біологія''', для роботи у таких сучасних напрямах як молекулярна біофізика, нервово-м'язова фізіологія, молекулярна патофізіологія, міжклітинна сигналізація, генетика, сенсорна сигналізація. Магістри кафедри беруть участь у дослідницькій роботі, починаючи з першого року навчання (50% часу), а протягом другого року працюють виключно над своїми дипломними проектами. Результати дипломих досліджень студентів  щороку представляються на наукових конференціях та публікуються у рейтингових виданнях.
  
 
Кращі магістри щороку поступають на програму підготовки докторів філософії до [[Аспірантура|аспірантури Інституту]].
 
Кращі магістри щороку поступають на програму підготовки докторів філософії до [[Аспірантура|аспірантури Інституту]].

Revision as of 14:24, 14 September 2021

Інститут є базою для виконання бакалаврських та магістерських випускних кваліфікаційних робіт студентів київських закладів вищої освіти. У відділах та лабораторіях набувають навичок сучасної наукової роботи учні Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Києво-Могилянської академії, Національного медичного університету імені О. Богомольця та інших.

Kau.png

Інститут є базовою науковою установою кафедри молекулярної фізіології та біофізики Київського академічного університету - унікального дослідницького вищого навчального закладу, підпорядкованого НАН та МОН України. Кафедра готує магістрів за спеціальністю 091 - біологія, для роботи у таких сучасних напрямах як молекулярна біофізика, нервово-м'язова фізіологія, молекулярна патофізіологія, міжклітинна сигналізація, генетика, сенсорна сигналізація. Магістри кафедри беруть участь у дослідницькій роботі, починаючи з першого року навчання (50% часу), а протягом другого року працюють виключно над своїми дипломними проектами. Результати дипломих досліджень студентів щороку представляються на наукових конференціях та публікуються у рейтингових виданнях.

Кращі магістри щороку поступають на програму підготовки докторів філософії до аспірантури Інституту.

Personal tools
Navigation
societies
additional
Views
Namespaces
Variants
Toolbox
Actions