1. УМОВИ УЧАСТІ
До участі у конференції запрошуються студенти, аспіранти та молоді науковці (віком до 35 років), які проводять дослідження у галузях біології, біомедицини та екології, а також проводять розробки у галузі біологічної освіти.
Форма участі у конференції очна. Учасники конференції можуть обрати одну з двох форм представлення своїх матеріалів: 1) усна доповідь, 2) стендова доповідь.
2. НАУКОВА ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ
Робота конференції планується за наступними напрямками:
біофізика
біохімія
молекулярна та клітинна біологія
біотехнологія
біомедицина
фізіологія людини та тварин
зоологія
генетика та селекція
фізіологія рослин
мікробіологія
мікологія та фітопатологія
ботаніка
екологія
біоінформатика
охорона природи
біологічна освіта
До початку роботи конференції буде видано збірку тез доповідей учасників. Її матеріали будуть розміщені на сайті біологічного факультету ХНУ та на сайті конференції після завершення роботи конференції.
3. РЕЄСТРАЦІЯ ТА ПОДАННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ
Для участі у конференції до 10 жовтня 2011 р. на електронну адресу конференції
bioconf_kharkov@ukr.net необхідно надіслати:
• заявку та електронну версію тез.
На поштову адресу оргкомітету до 10 жовтня 2011 р. необхідно надіслати:
• 2 роздрукованих екземпляри тез, підписані усіма авторами і науковим керівником,
• 2 роздрукованих екземпляри заявки на участь,
• квитанцію про сплату організаційного внеску з вказівкою П.І.П. платника/ів.
Друковані екземпляри слід вкладати в один конверт разом із квитанцією про сплату організаційного внеску.
На електронну адресу тези та заявки надсилаються в одному листі вкладеними файлами. Файл із заявкою/ами, де подана інформацію про всіх авторів тез, надсилає доповідач. Назва файлу із заявкою/ами має відповідати прізвищу доповідача латиницею. Зразок назви файлу – bondareva_zayavka. Файл має бути виконаний у форматі rtf.
Учасники, які не мають можливості надіслати електронні варіанти тез та заявку електронною поштою, можуть надіслати їх на СD- диску до 10 жовтня 2011 р.
УВАГА! Матеріали вважаються отриманими, якщо оргкомітет надіслав підтвердження про отримання електронних варіантів тез та заявок на Вашу електронну адресу. У разі відсутності підтвердження, просимо надіслати матеріали ще раз протягом тижня з моменту першого надсилання.
Тези, надіслані пізніше 10 жовтня 2011, не будуть включені у збірку. Роздруковані тези доповіді без підписів автора/авторів розглядатися не будуть.
4. ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ
Текст тез доповідей розміром до однієї сторінки має бути набраний у програмі Microsoft Word українською, російською або англійською мовою. Назва файлу має відповідати прізвищу доповідача (очного учасника) латиницею. Зразок назви файлу – bondareva_tezy. Файл має бути виконаний у форматі rtf. Розмір сторінки – А4, усі поля – 2 см, шрифт Times New Roman, розмір шрифту 12 пт, інтервал одинарний, символи з гарнітури Symbol.
Тези оформлюються наступним чином:
1) Назва тез доповіді (великими жирними літерами у центрі)
2) Прізвище, ім’я, по батькові автора/авторів тез доповіді (жирними літерами у центрі)
3) Інформація про наукову установу (установи), яку представляє автор (автори) тез доповіді; вказати назву установи, кафедру або науковий підрозділ, повну адресу установи, e-mail автора/ів.
Ця інформація подається без абзаців, вирівнюється за лівим краєм.
4) Текст тез доповіді
Вирівнювання тексту за шириною сторінки, відступ першого рядка абзацу – 1 см. Текст тез подається без переносів, таблиць, рисунків і графіків, без жирних літер, без виділень тексту. Латинські назви видів виділяються курсивом.
5) Посилання на літературу. Список літератури наприкінці тез НЕ надається. Посилання на літературні джерела, необхідні для розуміння тез приводяться у тексті тез у круглих дужках (Автор, рік публікації)
6) Зазвичай, після основного тексту, розміщується подяка науковому керівнику або наводяться дані про наукового керівника (вказати П.І.П. керівника роботи, його науковий ступінь, звання).
7) Тези, виконані українською або російською мовою, повинні містити стисле резюме англійською мовою, (summary) обсягом не більше 10 рядків
Увага! Науковий керівник не вказується в авторах тез. Вік кожного зі співавторів не має перевищувати 35 років.
5. ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ
МОДИФИКАЦИЯ МЕТОДА КОЛИЧЕСТВЕННОГО ОПРЕДЕЛЕНИЯ СУЛЬФАТИРОВАННЫХ ГЛИКОЗАМИНОГЛИКАНОВ ХРЯЩЕВОЙ ТКАНИ ДЛЯ ПРИМЕНЕНИЯ НА КЛЕТОЧНЫХ КУЛЬТУРАХ
Поверенная Ю.А.2, Правдюк А.И.1, Петренко Ю.А.1
1 Институт Проблем Криобиологии и Криомедицины НАН Украины,
2 Харьковский Национальный Университет им. В.Н. Каразина, биологический факультет, кафедра биохимии, пл. Свободы, 4, г. Харьков, Украина.
e-mail:
poverennoyyulii@mail.ru
Одним из перспективных подходов восстановления повреждений хрящевой ткани является тканевая инженерия. Данное направление биотехнологии основано на создании in vitro тканевых биоэквивалентов…
Summary. In our investigation the attempt was made to modify the method of quantitative estimation of sulfated glycosaminoglycans (sGAG) of cartilaginous tissue to use it on cell cultures. The method of Gold E.W. (1980) of quantitative estimation of sGAG…
6. СТЕНДОВІ ДОПОВІДІ
Оформлення постеру. Розмір постеру повинен бути 84,0 х 59,4 см (формат А-1). Кожен постер має містити: назву, П.І.П. автора (авторів), адреси авторів (включаючи е-mail). Ця інформація має бути вказана у верхній частині постеру подібно оформленню шапки тез (назва повинна бути помітною та такою, щоб її було легко прочитати). Матеріали для фіксації постерів надаються оргкомітетом.
УВАГА! Тези мають містити інформацію про власні дослідження або розробки автора/авторів, бути вичитані, не містити орфографічних, пунктуаційних та стилістичних помилок. Матеріали, що не відповідають вказаним вимогам або тематиці конференції, будуть відхилені. У разі відхилення тез оргвнесок буде повернено з вирахуванням витрат на пересилку.
Оргкомітет залишає за собою право проводити відбір матеріалів, за результатами якого буде надіслано повідомлення про включення тез до друку та доповіді у програму конференції. Організаційний комітет залишає за собою право розподіляти доповіді за секціями, що будуть сформовані під час підготовки до конференції.