Важливо

Bogomoletz Institute of Physiology
Jump to: navigation, search

Засідання Президії НАН України


3 лютого 2021 року, відбулося засідання Президії НАН України за участі директора Інституту академіка НАН України Кришталя Олега Олександровича та заступника директора Інституту академіка НАН України Веселовського Миколи Сергійовича. На цьому засіданні з науковою доповіддю «Хвороба Альцгеймера: гіпотези патогенезу та сучасний стан досліджень» виступила завідувачка відділом біофізики іонних каналів д.б.н. професорка Лук’янець Олена Олександрівна. Її доповідь викликала бурхливу дискусію щодо цього важливого для світової спільноти питання та була одностайно схвалена Президією НАН України. Президент НАМН України, академік НАМН України Цимбалюк Віталій Іванович зазначив, що дослідження хвороби Альцгеймера, які проводяться в Інституті фізіології ім. О.О. Богомольця, наразі навіть випередили такі, що ведуться в НАМН України. Він відзначив велику актуальність цієї проблеми, і запропонував створити спільну програму між НАН України та НАМН України в цій галузі досліджень. Матеріали доповіді будуть опубліковані на офіційній сторінці НАН України та в журналі "Вісник НАН України".
Також Президія розглянула інформацію, надану відділенням біохімії, фізіології і молекулярної біології НАН України, дирекцією Інституту та робочою групою створеною Вченою радою Інституту та прийняла Постанову про звернення Міністерства внутрішніх справ України щодо Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України. Президія НАН України постановила визначити неприйнятною можливість передачі 16-ти поверхового лабораторного корпусу Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України в підпорядкування МВС та іншим державним органам.
Дирекція Інституту вдячна Президенту НАН України академіку НАН України Загородньому Анатолію Глібовичу, членам Президії НАН України, секції хімічних та біологічних наук НАН України, відділенню біохімії, фізіології і молекулярної біології НАН України, членам робочої групи та співробітникам інституту за їх плідну працю на підтримку науково-технічного розвитку нашої держави.


Засідання Вченої ради Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України


25.02. 2021 р На засіданні Вченої ради Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України розглянуто питання щодо неможливості передачі лабораторного 16-поверхового корпусу до відання Міністерства внутрішніх справ України, про що йшлося у листі МВС України від 19.02.2021 № 6663/1/25-2021 на ім’я президента Національної академії наук України А.Г. Загороднього. Вчена рада Інституту одноголосно постановила: 1. Відмовити у передачі лабораторного 16-поверхового корпусу Інституту до відання Міністерства внутрішніх справ України. 2. Створити робочу групу з підготовки додаткової аргументованої інформації щодо неможливості передачі будівель Інституту. Інформаційна довідка про Інститут у Додатку

Personal tools
Navigation
societies
additional
Views
Namespaces
Variants
Toolbox
Actions