Вітаємо нових аспірантів 2013!

Інститут фізіології ім. О. О. Богомольця
Jump to: navigation, search

13 листопада 2013 року відбулася зустріч аспірантів 1 року навчання з директором Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця академіком Кришталем Олегом Олександровичем. Директор привітав молодих аспірантів із новим статусом, поцікавився їх науковими інтересами, наголосив про престижність навчання в аспірантурі в такому відомому науково-дослідницькому Інституті, яким є Інститут фізіології ім. Богомольця, згадав про свій шлях в науку. Також директор побажав молодим вченим цікавого творчого наукового шляху.

В зустрічі взяли участь вчений секретар Інституту Києнко Валерій Максимович, заступник директора з наукової роботи професор Сагач Вадим Федорович, вчений секретар МЦМФ Любанова Ольга Петрівна. Піднімалися організаційні, юридичні та фахові питання щодо навчання в аспірантурі, аспірантів було ознайомлено з їх правами та обов’язками, запропоновано вступати до наукових товариств, які функціонують в Інститут, вести активне суспільне життя.

Після цього відбулася екскурсія до кабінету-музею О.О.Богомольця та традиційне вшанування його памяті і покладення квітів на могилу в меморіальному парку.

Фоторепортаж цієї події:

Зустріч з директором
  • Бесіда нових аспірантів з директором
  • Зустріч нових аспірантів з директором
  • В кабінеті-музеї О.О.Богомольця
  • Покладення квітів на могилу в меморіальному парку
Personal tools
Navigation
societies
additional
Views
Namespaces
Variants
Toolbox
Actions