Новини ради молодих вчених

Bogomoletz Institute of Physiology
Jump to: navigation, search

Contents

Рішення Загальних зборів 12.06.2019

 • Заслухано та затверджено Звіт РМВ за 2017-2019 роки
 • Обрано нового Голову РМВ - Біжана Шаропова
 • Обрано делегатів до Загальних зборів РМВ Відділення БФМБ НАН України: Сергія Гончарова, Анну Котлярову, Романа Моргачова, Ірину Охай, Андрія Костюка (резервний делегат)

Загальні збори

Загальні збори молодих вчених Інституту відбудуться в середу 12 червня о 16-00 в ауд. 212 (зала засідань Вченої ради).

Регламент Зборів:

 • Звіт Голови РМВ за 2016-2019 роки. Резолюція Загальних зборів (бл. 20 хвилин)
 • Висунення кандидатів на посаду Голови РМВ (10 хвилин)
 • Вибори Голови РМВ (10 хвилин)
 • Висунення делегатів до РМВ відділення та зголошення до нової РМВ Інституту (10 хвилин)

Будь ласка, підготуйтеся до Зборів:

 • Якщо Ви маєте сили та бажання контактувати з адміністрацією, балотуйтеся на виборах Голови.
 • Якщо Ви знаєте активну людину, запропонуйте її/його кандидатуру.
 • Якщо Вам не байдуже, що робить РМВ зі стипендіями та іншими справами, запишіться до РМВ. Вихід зі складу РМВ - безкоштовний. :-)
 • Якщо Ви хочете спілкуватися з людьми з інших інститутів відділення НАН щодо конференцій, обладнання спільного і не дуже користування, веселих тусовок, запропонуйте себе делегатом/кою до РМВ Відділення біохімії, фізіології та молекулярної біології НАН України.

мРНК-доповідь, Олександр Щегловітов

Shcheglovitov.png

Перед Загальними зборами послухаємо доповідь нашого колишнього науковця з Університету Юти (США) Після доповіді Олександр буде радий зустрітися та поспілкуватися з активними студентами та аспірантами.

Повна назва: «Дослідження фізіологічних та патофізіологичних особливостей розвитку кори головного мозку людини з використанням стовбурових клітин і органоїдів»

Всі знають що дослідження можна робити в пробірці, але це частіше всього 2D шар клітин, який дуже сильно відрізняється по своїм властивостям від справжнього органу. Особливо коли мова йде про мозок, де зв'язки нейронів настільки важливі для його функціонування. Органоїди — вирощені у пробірці невеликі шматочки вже 3D тканини, які по своїй структурі набагато більш схожі на власне орган. В даному випадку мова буде йти про органоїди, які вирощені з індукованих плюрипотентних стовбурових клітин у тканини, що нагадують по своїй структурі кору мозку людини. Вирощувати їх важко, але це відкриває широкі можливості для досліджень мозку людини і для персоналізованої медицини, адже виростити такий органоїд можна з клітин певної людини з невропатологією і далі досліджувати вплив різних препаратів на нього.

Оновлення Положення

Рада молодих вчених на виконання рішення Загальних зборів 2016-го року розробила зміни до Положення РМВ та схвалила їх своїм рішенням від 10.04.2019. Зміни було остаточно затверджено Вченою радою 5.06.2019. З чинним Положенням можна ознайомитися за посиланням.

Оголошення

РМВ розшукує волонтера, готового чи готову вести сторінку РМВ на сайті Інституту. З нас печеньки й неземна вдячність. Пишіть комусь з членів Ради

Дні науки.png

Дні науки

Чергові Дні науки відбудуться 11-12 листопада 2019 року. Цього разу буде 6 років з дня появи цієї акції. Нагадаємо, що вперше вона пройшла саме в Інституті фізіології 10 листопада 2013 року. Запрошуємо всіх охочих взяти участь у цьогорічній акції. РМВ залюбки прийме будь-яку допомогу з організацією, звертайтеся до голови та членів Ради.

АРХІВ НОВИНen:Young Scientists Council

Personal tools
Navigation
societies
additional
Views
Namespaces
Variants
Toolbox
Actions