CCU:Оформлення заявок

Інститут фізіології ім. О. О. Богомольця
Jump to: navigation, search
CCU.jpg
Про роботу центру Застосування методів Конфокальний мікроскоп PCR системи Флуоресцентний мікроскоп Порядок надання послуг Оформлення заявок Контакти

Порядок оформлення заявок:

  • Установи НАН України(замовник) повинні подати заявку на ім'я голови Центру (виконавець), підписану керівником та завірену печаткою, в якій буде зазначено кількість вимірювань, назви об'єктів, що підлягають дослідженню, а також барвники та лазери за допомогою яких передбачається здійснити вимірювання.
  • Замовник надає обґрунтування використання метода конфокальної мікроскопії для його досліджень, з використанням літературних джерел (до 1 стр.)
  • Замовник повинен надати ксерокопію річного плану, де зазначені лазерні конфокальні дослідження об'єктів, що надані виконавцю на вимірювання, завірену підписом вченого секретаря установи.
  • Замовник надає довідку завірену вченим секретарем установи що до участі у міжнародних та державних грантах та у разі участі надає їх короткий зміст.
  • У разі відсутністі вищезгаданих документів або виявлення факту, що результати вимірювань використані у звітах та публікаціях по грантах, замовнику у подальшому буде відмовлено у безкоштовному проведенні робіт.
  • У разі виконання замовником вищезгаданих умов Замовник та Виконавець укладають угоду (див. Додаток) про проведення вимірювань на конфокальному мікроскопі.
Personal tools
Navigation
societies
additional
Views
Namespaces
Variants
Toolbox
Actions