Director 2021

Bogomoletz Institute of Physiology
Jump to: navigation, search

Contents

ВИБОРИ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ ФІЗІОЛОГІЇ ім. О.О. БОГОМОЛЬЦЯ НАН УКРАЇНИ


Line-b.png
21 січня 2021 р. Національна академія наук України відповідно до свого Статуту та Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 998 «Деякі питання обрання та призначення керівника державної наукової установи», оголосила конкурс на заміщення посад директорів наукових установ НАН України:

по Відділенню біохімії, фізіології і молекулярної біології НАН України
Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця Національної академії наук України.
•Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім.Р.Є.Кавецького НАН України;
•Інститут проблем кріобіології і кріомедицини НАН України.

Відповідно до Статуту НАН України право висунення кандидатів на посаду директора наукової установи мають: Президія НАН України, бюро відповідного відділення НАН України, члени НАН України, вчена рада наукової установи, колективи наукових відділів установи.

Кандидат на посаду директора державної наукової установи має вільно володіти державною мовою, мати науковий ступінь доктора наук або доктора філософії і стаж роботи на посадах наукових працівників та (або) науково-педагогічних працівників не менш як 10 років.

Відповідно до Статуту Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України пропозиції щодо претендентів на посаду директора приймаються Відділенням біохімії, фізіології і молекулярної біології НАН України протягом двох місяців від дня оголошення конкурсу на посаду директора Інституту.

Прийом документів претендентів здійснюється Відділенням біохімії, фізіології і молекулярної біології НАН України протягом двох місяців з дня оприлюднення оголошення до 21 березня 2021 року за адресою: вул. Володимирська, 54, м. Київ. Довідки за телефонами: 2396539; 2344799.

Вичерпна інформація розміщена на офіційній сторінці НАН України
Line-b.png

З метою підготовки і проведення виборів директора ІФ ім. О.О. Богомольця НАН України у 2021 році, згідно з «Методичними рекомендаціями щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи», затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 998 «Деякі питання обрання та призначення керівника державної наукової установи», наказом директора ІФ ім. О.О. Богомольця НАН України № 19 від 28.01.2021 р.

1. Утворено Організаційний комітет з проведення виборів директора Інституту у 2021 році у складі:
Максимюк О.П. - заступник директора з науково-технічних питань, к.б.н.
Портніченко В.І. - вчений секретар, к.м.н.
Морозько І.І. - головний інженер
Юдіна Т.Є. - провідний інженер з підготовки кадрів
Ченцова І.І - молодший науковий співробітник
Рихальський О.В. - молодший науковий співробітник

2. Утворено Виборчу комісію з проведення виборів директора Інституту у 2021 році у складі:
Лук’янець О.О. - зав. відділом, д.б.н., проф.
Пурнинь О.О. - старший науковий співробітник, голова ППО Інституту, к.б.н.
Алексенко О.В. - начальник відділу кадрів
Блашків Т.В. - провідний науковий співробітник, д.б.н.
Разбейкова Н.А. - начальник відділу майнових питань

Line-b.png

4 лютого 2021 р. Спираючись на пункт 3.12.2. Статуту НАН України, вчена рада ІФБ НАН України на своєму засіданні (Протокол №3 від 04.02.2021 р., де були присутні 23 із 25 її членів) висунула на посаду директора ІФБ НАН України таємним голосуванням кандидатуру Веселовського Миколи Сергійовича, академіка НАН України, доктора біологічних наук, професора, заступника директора з наукової роботи (76% голосів).

Veselovsky.jpg


Інша, альтернативна кандидатура, що висувалася шляхом самовисунення - проф. д.б.н. Войтенко Нана Володимірівна не набрала при таємному голосуванні достатньої кількості голосів: 38% при необхідних 50%+ для висунення від Вченої Ради Інституту.

Line-b.png

Висування кандидатів закінчується 21 березня 2021 року. Після цього, Відділення ВБФМБ НАН України розгляне документи висуванців на відповідність умовам конкурсу, складе їх список і надішле в Інститут.

Line-b.png

Затвердження кандидатур на вибори директора від 25.03.2021 р. Згідно повідомлення відділення ВБФМБ НАН України (лист від 25.03.2021 №102/12) для участі у конкурсі на заміщення посади директора ІФБ ім. О.О. Богомольця НАН України висунуто дві кандидатури — заступник директора з наукової роботи, академік НАНУ, д.б.н., проф. Веселовський Микола Сергійович та д.б.н., проф. Войтенко Нана Володимірівна.

Лист відділення ВБФМБ НАН України від 25.03.2021 №102/12

Кандидати повинні подати до оргкомітету виборів свої програми до 29 березня включно.

Line-b.png

Виборчі програми кандидатів

Веселовський Микола Сергійович

Виборча програма Веселовського М.С.

Войтенко Нана Володимирівна

Виборча програма Войтенко Н.В.

Line-b.png

Рішення Організаційного комітету від 29.03.2021 р.

На засіданні Організаційного комітету по виборам директора Інституту, було прийнято рішення про проведення виборів директора Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України 08 квітня 2021 року.

Місце проведення - Конфенц зал та хол висотного корпусу Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України

ВИБОРЧА КОМІСІЯ ПРАЦЮВАТИМЕ З 09.00 ДО 15.00 ВКЛЮЧНО.

Кожному виборцю при собі мати посвідчення про особу.

Було прийнято Положення про організацію роботи та акредитації спостерігачів від кандидатів, громадських спостерігачів і представників засобів масової інформації, представників НАН України та МОН України на виборах директора Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України.

Line-b.png

Увага! Оновлення! У зв'язку із значним погіршенням в Київі епідеміологічної ситуації із захворюваністю на Covid-19 Президією НАН України видано розпорядження № 196 від 01.04.2021 "Про відтермінування проведення виборів директорів наукових установ НАН України". Нові терміни виборів директора нашого інституту будуть визначені після покращення ситуації та закінчення дії заборони проведення масових заходів, про що буде повідомлено додатково.

Line-b.png

12.05.2021 Протокол засідання Організаційного комітету з проведення виборів директора Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України

Line-b.png

13.05.2021 Кожний виборець може перевірити свою наявність у списку виборців, звернувшись персонально до Виборчої Комісії, тел. 14-30, або 14-07.

  • Нагадуємо, що до списку виборців, згідно законодавства України, внесені всі наукові співробітники наукових підрозділів, включаючи провідних інженерів.
Line-b.png

ЗАПРОШЕННЯ

на збори колективу наукових працівників Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця Національної Академії Наук України для участі у виборах директора Інституту

Line-b.png

Шановні співробітники Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України!

Організаційний комітет з проведення виборів директора Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України призначив вибори на 19 травня 2021 р.

Вибори відбудуться на зборах наукових співробітників, відповідно до вимог нормативних документів.

Збори мають початися до початку саме голосування. Вони будуть проведені в актовому залі (1-й поверх) висотного корпусу (м. Київ 01024, вул. Богомольця 4) Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України 19.05.2021р. о 8-45.

Голосування відбудеться у холі Висотного корпусу з 9.00 до 15.00 години.

Бюлетені, відповідно до списку виборців, наданому Оргкомітетом з проведення виборів, будуть видавати члени Виборчої комісії за умови пред’явлення виборцем документа, що посвідчує особу (паспорт). Особа, яка отримує бюлетень для голосування, ставить у списку виборців навпроти свого прізвища підпис.

Вибори будуть визнані такими, що відбулися, якщо участь у них візьмуть не менш як дві третини виборців.

Прохання прийти і проголосувати.

ОБОВ'ЯЗКОВО ВІЗЬМІТЬ ПАСПОРТ!


Голова Виборчої комісії

з проведення виборів директора

Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України О.О. Лук'янець

Секретар Виборчої комісії О.Е. Пурнинь

Line-b.png

Зверніть, будь ласка, увагу!!! Бюлетень для голосування видається виборцю тільки при пред’явлені документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт громадянина України або один з документів, визначених пунктом 1 частини першої статті 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»: паспорт громадянина України для виїзду за кордон; дипломатичний паспорт України; службовий паспорт України; посвідчення особи моряка; посвідчення члена екіпажу; посвідчення особи на повернення в Україну; тимчасове посвідчення громадянина України).

Line-b.png

ПОРЯДОК ТАЄМНОГО ГОЛОСУВАННЯ:

Бюлетень для голосування заповнюється виборцем особисто в кабіні для таємного голосування. Під час заповнення бюлетенів забороняється присутність у кабіні для таємного голосування інших осіб, здійснення фото- та відеофіксації у будь-який спосіб.

Виборець може голосувати лише за одного кандидата або не підтримувати жодного.

Той, хто голосує, робить біля прізвища одного з кандидатів позначку “плюс” або іншу, що засвідчує волевиявлення, у квадраті з написом «ОБРАТИ». Якщо особа, яка бере участь у голосуванні, не підтримує жодного кандидата, ставиться позначка «плюс» або інша у квадраті відповідного рядка бюлетеня.

Якщо позначки зроблено у двох або більше рядках або не зроблено позначки в жодному рядку, чи неможливо з інших причин встановити зміст волевиявлення того, хто голосує, бюлетень вважається недійсним.

Personal tools
Navigation
societies
additional
Views
Namespaces
Variants
Toolbox
Actions