Гранти ти стипендії

Bogomoletz Institute of Physiology
Revision as of 14:28, 1 April 2015 by Lyubanova (Talk | contribs)
Jump to: navigation, search

ПЕРЕЛІК грантів, премій та стипендій для молодих вчених

Нагорода Назва нагороди За що нагороджується Вимоги Посилання Останній строк подачі
1. Грант Президента України Надається на проведення нових наукових досліджень До участі в конкурсі допускаються молоді вчені віком (на час подання): доктори наук – до 35 років, докторанти – до 33 років, кандидати наук – до 30 років. Наукова молодь НАН України [1] 20 лютого 2015 року
2. Премія Верховної Ради України За наукову працю, опубліковану у закінченій формі не менше, ніж за рік до їх висунення Наукові працівники, докторанти, аспіранти та інженерно-технічні працівники установ, організацій, підприємств України, Національної академії наук України, галузевих академій наук України та вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації як індивідуально, так і у складі колективу претендентів Наукова молодь НАН України [2] 6 березня 2015 р.
3. Премія Кабінету Міністрів України За розвиток суспільно-економічного життя України та утвердженню її міжнародного авторитету Молоді вчені до 35 років державних вищих навчальних закладів Наукова молодь НАН України [3] 2 лютого 2015 р.
4. Премія Президента України За цикл наукових праць, опублікованих у закінченій формі не менше ніж за рік до їх висунення Наукові працівники, докторанти, аспіранти та інженерно-технічні працівники установ, організацій, підприємств України, Національної академії наук України, галузевих академій наук України та вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації як індивідуально, так і у складі колективу претендентів Наукова молодь НАН України [4] 6 лютого 2015 р.
5. Стипендія Верховної Ради України Для підтримки проведення фундаментальних наукових досліджень Молоді учені, які успішно пройшли захист докторської дисертації або підготували матеріали докторської дисертації, прийняті до розгляду спеціалізованою вченою радою із захисту докторських дисертацій Наукова молодь НАН України [5] 2 лютого 2015 р.
6. Стипендія Кабінету Міністрів України Наукові співробітники, викладачі вузів, інженерно-технічні працівники і аспіранти, які мають опубліковані наукові праці, науковий доробок та можливість проводити наукові дослідження Комітет з Державних Премій [6] 2 лютого 2015 р.
7. Стипендія Київського Міського Голови Молоді (віком до 35 років) науковці НАН України, що мешкають у м. Києві. Наукова молодь НАН України [7] 2 березня 2015 р.
8. Стипендія НАН України 2016 р.
9. Стипендія Президента України ТИМЧАСОВО ПРИПИНЕНО.Конкурс на 2015 не оголошується. Згідно Листа № 01-17/104 від 24.03.2015 Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки Комітет з Державних Премій [8] 2016 р.
10. Академічна Стипендія ім.М.С.Грушевського За найбільшу відзнаку в навчальній та науковій роботі, починаючи з другого року навчання аспірантури Аспіранти державних вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації з відривом від виробництва Комітет з Державних Премій [9]
11. Стипендія Фонду Віктора Пінчука За наукову діяльність та соціальну активність Студенти державних вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації 3-6 року денної форми навчання Стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука [10] Жовтень 2016 р.
Personal tools
Navigation
societies
additional
Views
Namespaces
Variants
Toolbox
Actions