Первинна профспілкова організація

Інститут фізіології ім. О. О. Богомольця
Revision as of 21:23, 7 November 2022 by Elena (Talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search

Contents

Первинна профспілкова організація Інституту фізіології ім. О. O. Богомольця НАН України

Кількість членів первинної профспілкової організації > 150 осіб

Кількість членів комітету профспілки 6 осіб

Для вступу до первинної профспілкової організації необхідно:

Комісія по Соціальному Страхуванню

Путівки

Актуальна інформація

 • 7 жовтня у Всесвітній день дій за гідну працю буде проведена попереджувальна акція протесту профспілок проти просування владою законодавчих ініциатив, які звужують трудові права працівників, нівелюють правозахисну функцію профспілок. Збір бажаючих взяти участь 7 жовтня о 9:30 біля Будинку вчителя. Деталі тут
 • Акція від Альфа-банку - кожна друга поїздка в метро безкоштовно

Альфа-банк спільно із метрополітеном пропонують співробітникам Інституту, які користуються зарплатними картами Мастеркард (пакети послуг Zero, Black та інші), взяти участь в акції в період з 01.07.2021 по 30.09.2021. За умовами акції кожна друга поїздка в метро буде безкоштовна, шляхом повернення суми на бонусний рахунок власника карти в програмі Cash'U Club, але не більше трьох безкоштовних поїздок за календарний день. Детально ознайомитися з умовами акції можливо на сайті https://cashuclub.com.ua/rules/rull_free_metro.html

 • Збір підписів проти прийняття проектів законів

ПРОЄКТУ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ ЩОДО СПРОЩЕННЯ РЕГУЛЮВАННЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН У СФЕРІ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЗМЕНШЕННЯ АДМІНІСТРАТИВНОГО НАВАНТАЖЕННЯ НА ПІДПРИЄМНИЦЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ» (РЕЄСТР. № 5371 ВІД 13.04.2021) Проєкту закону №5388 від 16.04.2021 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо дерегуляції трудових відносин» як такого, що запроваджує необґрунтоване звільнення працівників та позбавляє їх профспілкового захисту. (збори підписів розпочаті 28.04.2021 та 29.04.2021 відповідно))

 • Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції трудових відносин № 5388 від 16.04.2021

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=71684,

скачати даний проект можна натиснувши на “Проект Закону 15.04.2021”.

 • Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність № 5371 від 13.04.2021

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=71653 ,

скачати даний проект можна натиснувши на “Проект Закону 09.04.2021”.

Петиції проти прийняття законопроектів №5371 і №5388, тобто проти чергової спроби наступу на права працівників, підготовлені та зареєстровані на сайті Верховної Ради України працівниками департаменту правового захисту апарату Федерації професійних спілок України:

🔸️ Орловською Іриною Григорівною за посиланням: https://itd.rada.gov.ua/services/petition/index/9346

🔸️ Зайцевою Оксаною Олександрівною за посиланням: https://itd.rada.gov.ua/services/petition/index/9353

Просимо членів профспілки та всіх небайдужих ознайомитися з проектами законів №5371 і №5388, відповідними петиціями і в разі згоди з викладеною інформацією, підписати петиції. • Увага! Нова інформація по путівкам для сімейного відпочинку в розділі Путівки

Поздоровлення від профспілки НАНУ 8march-Prof.png • Академіада-2020 з шахів та шашок

28 лютого 2019 року спортивний клуб "Науковець" провів турніри з шашок і шахів серед працівників київських установ НАН України. Подія відбулася в шахово-шашковому клубі "Авангард" із визначенням переможців як серед гравців, так і серед команд. Від нашого Інституту у шахи і шашки грали Олексій Лунько та Таісія Козак, в особистому розряді по шашкам перемогу із абсолютною кількістю очок здобув Олексій Лунько! Вітаємо із золотом!

Академіада з шахів 2020Академіада з шахів 2020 • Лист Центрального комітету профспілки про підтримку петиції

Шановні колеги! Центральний комітет профспілки просить оперативно підтримати петицію з вимогою не розглядати законопроект «Про працю» № 2708, яка розміщена на сайті Верховної Ради України в розділі «Електронні петиції» (14 січня 2020 р.), оскільки він порушує конституційні права громадян та позбавляє їх соціальних гарантій і захисту. Адреса петиції: https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/7274. Сподіваємось на активну участь у голосуванні членів нашої профспілки.

Голова профспілки працівників НАН України А. І. Широков

File:InstructionPetition.pdf


 • Набір до онлайн-гуртка "Юний науковець"

Оголошується набір дітей та онуків співробітників НАН України віком від 7 до 10 років на весняний семестр 2020 року за курсом "Олімпіадна математика". За більш детальною інформацією звертатися за тел. 066-0481315 або 361-48-69 до Білого Сергія Борисовича (заст. дир. Науково-учбового центра прикладної інформатики, email: belyi@i.ua)


 • Інститутський турнір з настільного тенісу на Першість Інституту 2020

Першість Інституту з настільного тенісу проводиться серед співробітників та аспірантів Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України.
Згідно жеребкування визначено склад однієї жіночої та двох чоловічих груп. В чоловічих групах змагання за вихід до фінального етапу з перших двох місць, де чотири обрані спортсмени змагаються у півфінальних та фінальних матчах за призові місця. Для жіночої групи кругові змагання без додаткового етапу.

 • Жіноча група
  1. Забенько Єлизавета
  2. Древицька Тетяна
  3. Бурлак Мар'яна
  4. Вакуленко Альбіна
 • I-а чоловіча група
  1. Кротов Володимир
  2. Портніченко Георгій
  3. Олефіров Борис
  4. Досенко Віктор
  5. Галайдич Олег
  6. Андріанов Ярослав
 • II-а чоловіча група
  1. Цугорка Олександр
  2. Шевцов Віктор
  3. Моргачов Роман
  4. Строй Дмитро
  5. Пашевін Денис
 • 1. Цілі та завдання
  Першість Інституту серед змішаних пар проводиться з метою:
  - залучення співробітників до занять фізичною культурою та спортом;
  - сприяння формуванню здорового способу життя серед співробітників;
  - підвищення рівня особистої майстерності та командної взаємодії;
  - відбору сильніших спортсменів до складу збірної Інституту для участі в змаганнях Академіади;
 • 2. Строки і місце проведення змагань

Час проведення: лютий 2020 року, згідно розкладу ігор або за домовленості між гравцями та суддями. Місце проведення першості: хол висотної будівлі Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України (перший поверх). Проводиться по 3 змагання в час обідньої перерви в день, або після робочого часу по домовленості між учасниками.

 • 3. Учасники змагань

До участі в основному турнірі допускаються співробітники та аспіранти Інституту без вікових обмежень.
Суддівство забезпечується колегією суддів: Павел Білан (головний суддя), Віктор Досенко, Деніс Пашевін.

 • 4. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів

Місця в турнірі визначаються у відповідності з наступними критеріями:

- кількість очок;
- за результатом особистої зустрічі;
- різниця виграних-програних сетів;

Спортсмени пар, які посіли 1, 2, 3 місця, нагороджуються дипломами та медалями відповідних ступенів. Усі спортсмени пар нагороджуються дипломами турніру, солодкими призами від профспілки Інституту.

 • 6. Формат проведення

Комбінована система з посівом. Кругове змаганням всередині груп. Учасникі з перших двох місць кожної чоловічої групи продовжують змагання по олімпійській системі.
Матч проводиться з 3 тай-брейк сетів до двох перемог, фінальні матчі за 1-3 місця по 5 тай-брейк сетів. Партії - до 11 очок, по дві подачі. Відпочинок між сетами не дозволяється.
Організаційний внесок не вимагається, тенісні ракетки не видаються. Витрати на проїзд, харчування, проживання не компенсуються. Додаткові нагороди, пам’ятні призи можливі за рахунок спонсорських та інших коштів, залучених профспілковим комітетом Інституту.


 • Петиція "Прошу не розглядати законопроект "Про працю" №2708

На порталі Верховної Ради розпочато збір підписів проти розгляду законопроекту "Про працю" №2708, оскільки він порушує конституційні права та позбавляє соціальних гарантій та захисту. Просимо підтримати петицію "Законопроект "Про працю" #2708" (ініціатор Чебан Сергій Петрович), та повідомити про петицію всім небайдужим громадянам. Для голосувавння потрібно створити та активувати власний акаунт на сайті Верховної Ради. Лист Київської Міської Ради Профспілок


 • УВАГА!!! ПРОФСПІЛКОВА АКЦІЯ ВІДБУДЕТЬСЯ 15 СІЧНЯ 2020 р.

У зв’язку з переносом розгляду Комітетом соціальної політики та захисту прав ветеранів ВР України законопроекту «Про працю» анонсована на 10 січня ц.р. акція-пікетування парламентського Комітету відбудеться 15 січня 2020 р. за адресою: м. Київ, вул.. Банкова, 6-8.

Збір учасників акції на майдані Незалежності (біля монументу Незалежності) 15 січня - з 13-00 до 13.20.

Піша хода по вул. Героїв Небесної Сотні та Інститутській до вул. Банкова, 6-8 - з 13.20.

Початок пікетування Комітету Верховної Ради України – з 13.40.

Нагадуємо, що 16 січня ц.р. у Києві та обласних центрах України скликається Всеукраїнське профспілкове віче на захист конституційних, трудових і соціально-економічних прав працівників та діяльності профспілок.

Як повідомлялось раніше, членами СПО об'єднань профспілок 28 грудня 2019 року ініційовано проведення колективних протестних дій аж до організації загальнонаціонального страйку.


Прес-центр ФПУ


 • Новорічна концертна програма

Київський Будинок вчених запрошує відвідати концерт за участі музикантів-віртуозів, співаків та танцюристів України - лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів. При масовому наборі бажаючих (більше 30-и) обіцяна знижка 50% на квитки. Звертатися у к.201 висотної будівлі до Яворського В.А.

Новорічна концертна програма

 • Лист голови профспілки працівників НАН України

Шановна академічна громадо! Свого часу профспілка працівників НАН України направила звернення кандидатам у Президенти України, в якому охарактеризувала нинішній незадовільний стан вітчизняної науково-технічної сфери і запропонувала викласти своє бачення ролі і значення науки у разі перемоги на президентських виборах.

На 26 березня 2019 р. ми отримали аж одну відповідь ...

Детально із відповіддю можливо ознайомитись на сайті НАН України.


 • Академіада-2019 з шахів та шашок

8 лютого 2019 року Київський регіональний комітет профспілки НАН України та спортивний клуб "Науковець" провели турніри з шашок і шахів серед працівників київських установ НАН України. Подія відбулася в шахово-шашковому клубі "Авангард", нагороджувалися як особисті, так і командні досягнення. Команда нашого Інституту у складі Володимира Яворського та Анни Котлярової здобула перемогу в змаганнях із шашок та отримали кубок за 1-ше командне місце, за рахунок особистих 2-х місць в чоловічому і жіночому турнірах.

Академіада з шахів та шашок лютий 2019Академіада з шахів та шашок лютий 2019

Академіада з шахів та шашок лютий 2019Академіада з шахів та шашок лютий 2019

Академіада з шахів та шашок лютий 2019Академіада з шахів та шашок лютий 2019


 • Переможці ювілейного V турніру з настільного тенісу 2018

За результатами змагань переможцями у першій групі стала тенісна пара Кротов Володимир та Забенько Єлізавета, другу групу очолили Досенко Віктор і Древицька Тетяна.

Ювілейний V турнір з настільного тенісуЮвілейний V турнір з настільного тенісу

У фіналі пара Кротов Володимир та Забенько Єлізавета перемогли у захопливому змаганні і посіли 1-е місце у Першості Інституту 2018. Досенко Віктор і Древицька Тетяна отримали 2-е місце, а третє місце виборола тенісна команда Пашевін Денис та Вакуленко Альбіна.

Фотографії переможців:

Ювілейний V турнір з настільного тенісуЮвілейний V турнір з настільного тенісу • Ювілейний V турнір з настільного тенісу на Першість Інституту 2018

Першість Інституту з настільного тенісу серед змішаних пар проводиться серед співробітників та аспірантів Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України.

 • Групи та пари на змагання

Згідно жеребкування визначено склад двох груп. Пари змагаються за вихід з кожної групи з перших двох місць. Чотири обрані пари далі змагаються у півфінальних та фінальних матчах за призові місця.

 • I-а група
  1. Шевцов Віктор - Назарова Олена
  2. Моргачов Роман - Богданова Наталія
  3. Кротов Володимир - Забенько Єлізавета
 • II-а група
  1. Досенко Віктор - Древицька Тетяна
  2. Агашков Кирило - Білоус Ірина
  3. Пашевін Денис - Вакуленко Альбіна
 • 1. Цілі та завдання
  Першість Інституту серед змішаних пар проводиться з метою:
  - залучення співробітників до занять фізичною культурою та спортом;
  - сприяння формуванню здорового способу життя серед співробітників;
  - підвищення рівня особистої майстерності та командної взаємодії;
  - відбору сильніших спортсменів до складу збірної Інституту для участі в змаганнях Академіади;
 • 2. Строки і місце проведення змагань

Час проведення: жовтень-листопад 2018 року, згідно розкладу ігор або за домовленості між гравцями та суддями. Місце проведення першості: хол висотної будівлі Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України (перший поверх). Проводиться по 3 змагання в час обідньої перерви в день, або після робочого часу по домовленості між учасниками.

 • 3. Учасники змагань

До участі в основному турнірі допускаються співробітники та аспіранти Інституту: пари у складі 1 чоловіка та 1 жінки без вікових обмежень. Парам надається право обрати допустиму назву команди.
До участі в основному турнірі допускаються чоловічі парні команди, за умов:

- гравці є новачками та не були призерами першості по настільному тенісу у попередні 5 років;
- гравці не претендують на зайняття призових місць та медальні нагороди.

Суддівство забезпечується колегією суддів: Павел Білан (головний суддя), Віктор Досенко, Деніс Пашевін.

 • 4. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів

Місця в турнірі визначаються у відповідності з наступними критеріями:

- кількість очок;
- за результатом особистої зустрічі;
- різниця виграних-програних сетів;

Спортсмени пар, які посіли 1, 2, 3 місця, нагороджуються дипломами та медалями відповідних ступенів. Усі спортсмени пар нагороджуються дипломами турніру, солодкими призами від профспілки Інституту.

 • 5. Контрольні дати

Підтвердження участі зареєстрованих учасників або подачі відмов – 26 жовтня 2018 року.
Жеребкування складу чоловічих груп, створення турнірної сітки – 26 жовтня 2018 року в 13:00.
Початок першості – 29.10.2015 в 13:00.
Попередні заявки на участь у першості подаються відповідальному з спортивно-масової роботи Яворському В.А. - к. 201, вн. тел. 15-94, або суддям змагань.

 • 6. Формат проведення

Комбінована система без посіву. Кругове змаганням всередині груп. Учасникі з перших двох місць кожної чоловічої групи продовжують змагання по олімпійській системі.
Матч проводиться з 3 тай-брейк сетів до двох перемог, фінальні матчі за 1-3 місця по 5 тай-брейк сетів. Партії - до 11 очок, по дві подачі. Відпочинок між сетами не дозволяється.
Організаційний внесок не вимагається, тенісні ракетки не видаються. Витрати на проїзд, харчування, проживання не компенсуються. Додаткові нагороди, пам’ятні призи можливі за рахунок спонсорських та інших коштів, залучених профспілковим комітетом Інституту.


 • ІФБ виборов срібло в Академіаді з пляжного волейболу - 2018.

07.07.2018 року пройшов турнір з пляжного волейболу серед працівників київських установ НАН України. Гравці та вболівальники мали змогу відвідати спортивну базу "Буревісник" на Трухановому острові, гарно поплавати та засмагти. З десяти команд, які змагалися в академіаді, три команди виставив Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця (по 2 гравців в команді). Наші співробітики Роман Ровенець та Віктор Досенко вибороли срібло в змаганнях з пляжного волейболу, витримуючи палюче сонце, гарячий пісок та опір інших команд з 10-ї ранку до 6-ї вечора. Інші командні двійки - Євгеній Шеремет та Кирил Агашков, Василій Нагибін та Денис Пашевін, - здобували проміжні турнірні перемоги, але вибули на шляху до фіналу. Запрошуємо співробітників підтримати академіаду на настуний рік, та дякуємо нашим гравцям за вдалий виступ!

Срібні нагородиПляжний волейбол

Пляжний волейболПляжний волейбол Пляжний волейболПляжний волейбол


 • 26 квітня 2018 року відбулася річна сесія Загальних зборів НАН України, присвячена підсумкам діяльності НАН України у 2017 році.

За результатами конкурсу 2017 року НАН України відзначило вчених, які опублікували найкращі наукові праці, здійснили винаходи та відкриття, що мають важливе значення для розвитку науки та економіки України. 14 лютого 2018 року постановою Президії НАН України № 53 затверджені лауреати премій, в рамках щорічного присудження премій імені видатних учених України. Профспілковий комітет Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України щиро вітає лауреатів премій 2018 року, серед яких є співробітники нашого Інституту.

Фото лауреатів премії імені Чаговця Премія імені Чаговця
Танцювальна програма в Київському Будинку вчених!
Вітаємо з 8 Березня! Голова КРК профспілки працівників НАН України Столяров Віктор Михайлович • Перемога нашого співробітника в змаганнях серед трудових колективів м. Києва

Дорофєєва Наталія Олександрівна завоювала 1-е місце у чемпіонаті Київського міського фізкультурно-спортивного товариства "Україна" серед жінок трудових колективів м. Києва з плавання. Вона була єдиним представником від команди НАН України.

Її перемога дала змогу команді НАН "Україна" зайняти ІІ-ге місце у чемпіонаті Київського міського фізкультурно-спортивного товариства "Україна" серед трудових колективів м. Києва з плавання.

Щиро вітаємо Наталію з отриманою перемогою.

Профспілковий комітет Інституту

Диплом плавання 2018


 • Реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів ФСС України

На прохання голови Київської міської ради профспілок В.П. Мельника розміщена інформація про реабілітаційне лікування (безкоштовне) в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Фонд соціального страхування (ФСС) оголошує про 100% покриття витрат на проходження відновлювального лікування у санаторно-курортних закладах після перенесених захворювань і травм. Фонд запроваджує прогресивний підхід за принципом "гроші ходять за людиною.

З 01 січня 2018 року для проведення реабілітаційного лікування застрахована особа самостійно може обирати санаторно-курортний заклад, перелік яких у розрізі профілів медичної реабілітації оприлюднено для ознайомлення на офіційному веб-сайті Фонду: www.fssu.gov.ua.

Цим правом можуть скористатись застраховані особи, за яких сплачується єдиний страховий внесок, та члени їх сімей, в разі настання страхового випадку в період роботи. Пройти лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу можуть хворі по рекомендації лікуючого лікаря та висновку лікарсько-консультативної комісії після стаціонарного етапу лікування. Це може бути підгострий період інсультів, черепно-мозкових травм, після ортопедичних, травматологічних операцій, ревматологічні захворювання, підгострий період опіків, підгострий період інфаркта міокарда, стенокардії, операцій на легенях (нетуберкульозного характеру), цукровий діабет, після оперативних втручань на органах зору, ускладнена вагітність, після операцій на органах травлення, сечтостатевої системи.

Порядок отримання безкоштовної путівки:

- заклад охорони здоров'я протягом доби, з моменту надання висновку ЛКК, інформує орган Фонду (за місцем обліку закладу охорони здоров'я, як страхувальника) про потребу в подальшій реабілітації хворого;

- уповноважений представник Фонду приходить до лікувального закладу для оформлення документів;

- на підставі заяви хворого про забезпечення реабілітаційним лікуванням спеціаліст Фонду з'ясовує можливість прийому застрахованої особи обраним санаторно-курортним закладом;

- після отримання згоди укладається тристоронній договір (між застрахованою особою, органом Фонду та санаторієм), в якому обов'язково зазначається профіль медичної реабілітації, строк (за висновком лікаря й ЛКК, але не більше ніж 24 дні) та дата початку лікування;

- після завершення хворим курсу реабілітаційного лікування згідно з рахунком та актом приймання-передачі Фонд перераховує санаторію вартість фактично наданих послуг (діагностичні та лікувальні послуги, що надаються за призначенням лікаря та за відсутності протипоказань, послуги із харчування та проживання). Важливо враховувати, що вартість послуг, яка перевищила граничні розміри витрат, сплачується застрахованою особою самостійно.

File:Reabilitation2018.pdf • Запрошуємо на змагання по плаванню

ФСТ «Україна» 23 лютого 2018р. об 11-30 проводить змагання з плавання у басейні стадіону «Спартак» (вул. Фрунзе) серед членських організацій. Просимо співробітників Інституту та аспірантів взяти участь в цих змаганнях, повідомити про своє бажання (тел. 15-94 Яворський Володимир) для внесення в заявочний лист.


 • Щорічне змагання з настільного тенісу серед співробітників Інституту розпочинається 15 грудня 2017 року для чоловічого турніру, 18 грудня для жіночого турніру. 13 грудня було узгоджено формат змагань та проведено жеребкування. Організація жіночого турніра - груповий раунд в двох групах по 4 особи, із кожної групи виходять два перших місця в олімпійський раунд, де розігрують призові місця. Організація чоловічого турніра - перший груповий раунд в чотирьох групах по 3 особи, із кожної групи виходять два перших місця до другого групового раунду на дві групи по 4 особи, знов із кожної групи виходять два перших місця в олімпійський раунд, де розігрують призові місця.

Протокол турнірів Примірний розклад ігр

Головний суддя - Павел Білан. Організатор - ППО ІФБ за представництва Яворського Володимира.


 • Фінансування загального фонду НАН України підвищено на 2018 рік

Пікеування • Оголошується щорічне змагання з настільного тенісу серед співробітників Інституту. Планується три турніри: чоловічий, жіночій, серед змішаних пар. Просимо заявлятися співробітників та аспірантів. Організатор ППО ІФБ, звертатися до Яворського Володимира,тел. 15-94 або к. 201 висотного корпусу.


 • Інформація від Альфабанку

Роз'яснення Альфабанку


 • Бігові заходи для співробітників НАН України

Запрошуємо 15 квітня на Естафету поколінь. Перший командно-клубний пробіг 2017 року! Цікаві змагання у новому форматі для різних вікових груп від 5 до 60+ років! Детальна інформація https://www.facebook.com/events/297784603984573/

22 квітня відбудеться феофанівський FUNRUN міні-марафон - відкрита спортивно-популяризаторська подія у парку «Феофанія» НАН України.

Дистанції (деталі)

І. 10 км для чоловіків – залікова дистанція «Академічної ліги»

ІІ. 5 км для жінок – залікова дистанція «Академічної ліги»

ІІІ. 1,5 км – індивідуальний та командний фановий забіг поза заліком «Академічної ліги».

Визначатиметься кращий індивідуальний та командний фановий костюм. Для працівників НАН України участь безкоштовна!28 грудня 2016 року завершено змагання з настільного тенісу серед співробітників Інституту. В першості зіграно три турніри: в чоловічому турнірі взяло участь 12 гравців, в жіночому - 8. Вперше було організовано повноцінний турнір серед змішаних пар (жінка+чоловік), в якому проведено 10 матчів. Результати змагань:

Жіночий турнір

група 1
№ п/п Прізвище, Ім'я Кільк.очок Місце
1 Вакуленко Альбіна 6 ІІ
2 Войтенко Нана 9 І
3 Штефан Наталія 3 ІІІ
4 Тохтамиш Анастасія 0 4
група 2
№ п/п Прізвище, Ім'я Кільк.очок Місце
1 Назарова Олена 7 І
2 Древицька Тетяна 6 ІІ
3 Забенько Єлизавета 5 ІІІ
4 Богданова Наталія 0 4

1/2 фіналу Назарова - Вакуленко 3:0 Войтенко - Древицька 3:1

матч за 3 місце Вакуленко - Древицька 3:1

фінал Войтенко - Назарова 1:3


Чоловічий турнір

група 1
№ п/п Прізвище, Ім'я Кільк.очок Місце
1 Кротов Володимир 9 І
2 Шевцов Віктор 3 ІII
3 Коп'як Богдан 0 4
4 Агашков Кирило 6 II
група 2
№ п/п Прізвище, Ім'я Кільк.очок Місце
1 Досенко Віктор 9 І
2 Пашевін Денис 5 ІI
3 Моргачов Роман 3 ІІІ
4 Портніченко Георгій 1 4
група 3
№ п/п Прізвище, Ім'я Кільк.очок Місце
1 Цугорка Олександр 5 ІI
2 Ровенець Роман 9 І
3 Осипенко Денис 4 ІІІ
4 Кононенко Микола 0 4

1/4 фіналу Досенко - Осипенко 3:0 Кротов - Пашевін 3:0 Агашков - Цугорка 1:3 Ровенець - Шевцов 3:1

1/2 фіналу Досенко - Цугорка 2:3 Кротов - Ровенець 0:3

матч за 3 місце Досенко - Кротов 1:3

фінал Цугорка - Ровенець 0:3

Парний турнір

№ п/п Ф.І.Б. Кількість очок Місце
1 Назарова Олена +Шевцов Віктор 11 І
2 Забенько Єлизавета +Кононенко Микола 5 4
3 Вакуленко Альбіна +Кротов Володимир 6 ІІІ
4 Древицька Тетяна +Досенко Віктор 7 ІІ
5 Штефан Наталія +Агашков Кирило 1 5


 • Київські музеї кожного місяця традиційно влаштовують день відкритих дверей

Як пише портал "Ненудний weekend", в грудні деякі музеї Києва теж можна буде відвідати безкоштовно.

Зокрема безкоштовно можна відвідати такі музеї:

6 грудня Музей-майстерня І. Кавалерідзе, Андріївській узвіз, 21; Музей О. Пушкіна, вул. Кудрявська, 9; Музей шістдесятництва, вул. О. Гончара, 33 А; Музей Шолом-Алейхема, В. Васильківська, 5 А.

7 грудня Національний музей російського мистецтва, вул. Терещенківська, 9; Мистецький центр "Шоколадний будинок", вул. Шовковична, 17/2; Національний музей ім. Ханенків, вул. Терещенківська, 9; Національний науково-природничий музей, вул. Богдана Хмельницького 15;

15 грудня Музей видатних діячів української культури Л. Українки, М. Лисенка, П. Саксаганського, М. Старицького, вул. Саксаганського, 97/95 Б/95

17 грудня Музей-майстерня І. Кавалерідзе, Андріївській узвіз, 21

25 грудня Літературно-меморіальний музей-квартира П. Тичини, вул.Терещенківська, 5 Літературно-меморіальний музей М. Рильського, вул. М. Рильського, 7 Літературно-меморіальний будинок-музей М. Заньковецької, вул. В. Васильківська, 121

26 грудня Музей театрального, музичного та кіномистецтва України, вул. Лаврська, 9, корп. 24 Національний музей історії України, вул. Володимирська, 2

28 грудня Національний музей літератури України, вул. Б. Хмельницького, 11 Літературно-меморіальний будинок-музей Т.Г. Шевченка, пров. Т. Шевченка, 8а

29 грудня Історико-меморіальний музей М. Грушевського, вул. Панківська, 9 Національний музей Тараса Шевченка, бул. Т. Шевченка, 12 Меморіальний будинок-музей Т.Г. Шевченка, вул. Вишгородська, 5

30 грудня Музей культурної спадщини, вул. Московська, 40 Б Національний історико-архітектурний музей "Київська фортеця", вул. Госпітальна, 24 А Національний центр культури "Музей Івана Гончара", вул. Лаврська, 19 Музей партизанської слави, вул. Славгородська (парк Партизанської слави)

І навіть в останній день року, 31 грудня, можна буде безкоштовно відвідати Музей Гетьманства, вул. Спаська, 16 Б.


 • Акція протесту 22 грудня 2016 р. з пікетуванням Верховної Ради

Членам профспілки

Шановні колеги!

У завершальну стадію вступає процес прийняття Державного бюджету України на 2017 рік. З приводу бюджетного фінансування НАН України у наступному році Академія і Профспілка докладали багато зусиль, взаємодіючи з Кабінетом Міністрів і Верховною Радою України. Проте і сьогодні наші пропозиції не знаходять свого відображення у останньому варіанті проекту Держбюджету, який готується до другого читання. Якщо ми не готові миритися з принизливим станом, в якому перебуває провідна наукова організація нашої держави і практично всі академічні наукові установи, то іншого виходу, ніж протест, не залишається. Профспілка закликає всіх небайдужих працівників НАН України в день очікуваного голосування за Державний бюджет 2017 р. – 22 грудня 2016 р. о 9 год. 15 хв. зібратися на площі перед Верховною Радою для проведення акції протесту з вимогами:

   1. Стовідсоткове забезпечення видатків на оплату праці НАН України 
    по загальному фонду Державного бюджету у режимі повної зайнятості.
   Для цього збільшити фінансування НАН України на 680,9 млн. грн. ( у 
   т. ч. 494,7 млн. грн. на оплату праці).
   2. Збереження Лікарні для вчених у складі НАН України та відповідне 
   поновлення її бюджетної програми.

Наші вимоги справедливі і законні! Влада, яка їх не почує і не підтримає не має права на існування!

Центральний комітет Профспілки працівників НАН України • Результати акції протесту профспілок

Комітетам профспілки, Членам профспілки

Інформаційне повідомлення

8 грудня 2016 р. відбулась Всеукраїнська акція профспілок, ініційована Федерацією профспілок України, до якої долучились інші профоб’єднання, що входять до складу Спільного представницького органу, у т. ч. і Об’єднання всеукраїнських автономних профспілок (ОВАП). Вимоги до влади – Верховної Ради і Кабінету Міністрів України та бізнесу: створення умов для повної і продуктивної зайнятості працездатного населення; забезпечення гідного життя працюючих та членів їх сімей; соціальний захист пенсіонерів, ветеранів, студентів; встановлення економічно обґрунтованого рівня цін на природний газ та тарифів на ЖКП з урахуванням платоспроможності громадян та ін.. Напередодні – 7 грудня, відбулась 2,5-годинна зустріч голови Верховної Ради України А.В. Парубія з делегацією профоб’єднань, до якої входив і голова ОВАП, голова Профспілки працівників НАН України А. Широков. На зустрічі також були: перший віце-прем’єр-міністр С.І.Кубів і міністр соціальної політики А.О. Рева. У ході свого виступу А. Широков акцентував увагу на проблемах з оплатою праці у бюджетній сфері, зокрема кризовій ситуації у Національній і галузевих академіях наук у 2016 р. через дискримінаційне зменшення їх бюджетного фінансування порівняно з 2015 р. Позитивно оцінюючи очікуване підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн. і ставки І розряду ЄТС до 1600 грн. у 2017 році, він наголосив на необхідності безумовного забезпечення під ці нормативи відповідного фонду оплати праці. Розрахунки, проведені НАН України, свідчать, що у такому разі лише видатки на фонд оплати праці (з нарахуваннями) повинні бути збільшені (порівняно з законопроектом №5000, доопрацьованим від 03.11.2016 р.) на 494,7 млн. грн. А якщо врахувати інші вкрай необхідні видатки, то сумарно асигнування НАН України необхідно збільшити на 680,9 млн. грн. (включаючи і Лікарню для вчених), встановивши їх у обсязі 3318,081 млн. грн. Таке обґрунтування знайшло повну підтримку під час парламентських слухань 16 листопада та у рішеннях Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. Відповідаючи на виступ голови профспілки, А.В. Парубій запевнив, що він пам’ятає про цю проблему і контактує з приводу збільшення фінансування НАН України з Прем’єр-міністром України В.Б. Гройсманом. Вже під час акції 8 грудня делегація об’єднань профспілок ( 9 осіб ) провела зустріч у Кабінеті Міністрів України з першим віце-прем’єр-міністром С.І. Кубівим, міністром соціальної політики А.О. Ревою, заступником міністра фінансів Є.В.Капінусом. Голова профспілки А.І. Широков у своєму виступі запропонував дати доручення Міністерству фінансів невідкладно ( до 14 грудня ) опрацювати останні подання Академії щодо обсягу її фінансування у Державному бюджеті 2017 року. Про перебіг бюджетного процесу та врахування у ньому пропозицій Академії і вимог профспілки будемо оперативно інформувати комітети профспілки та колективи наукових установ і організацій.

Голова Профспілки працівників НАН України А. Широков • Акція протесту усіх профспілок

Сьогодні, 8 грудня, у Києві Федерація профспілок України проводить Всеукраїнську акцію на підтримку вимог профспілок щодо посилення соціального захисту працівників та інших категорій громадян в умовах зростання цін на енергоносії та тарифів на житлово-комунальні послуги.

Акція проводиться з метою забезпечення урахування в проекті Держбюджету видатків на реалізацію державних соціальних гарантій та недопущення зниження рівня життя населення. До ФПУ приєдналися представники Спільного представницького органу об'єднань профспілок, Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», Національної академії наук України та ветеранів.

Галузева Угода

заклик до членів профспілки • Акція протесту 3 листопада 2016 р. біля Кабінету Міністрів о 9-30.

У цьому році видатки на науку впали до безпрецедентно низького рівня – 0,18 % ВВП. Проте, далі ще гірше. Всупереч новій редакції Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», де зафіксовано, що з 1 січня 2020 р. держава забезпечує бюджетне фінансування наукової і науково-технічної діяльності у розмірі не менше 1,7% ВВП, те, що закладається у проекті Держбюджету на 2017 р. становить лише мізерні 0,16% ВВП.

На науку грошей немає. Зате як на дріжжах зростають видатки на Генпрокуратуру, Секретаріат Кабінету Міністрів, Державне управління справами, Адміністрацію Президента України на інші корупційно- кримінальні оборудки, які нинішня влада проводить через Державний бюджет. Зважаючи на такий розвиток подій, Президія ЦК профспілки ухвалила рішення про проведення попереджувальної акції протесту 3 листопада 2016 року з пікетуванням Кабінету Міністрів та Верховної Ради України, з вимогами cтовідсоткового забезпечення необхідного фонду оплати праці з урахуванням змін в оплаті праці в бюджетній сфері, які мають відбутися з 1 грудня 2016 р. та наступному році.

Звернення профспілки працівників НАН України пікет

 • Засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

7 вересня 2016 р. відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, на якому було розглянуто питання «Про проект Постанови «Про Основні напрями бюджетної політики на 2017 рік» (реєстр. № 4971 від 13.07.2016 р.), поданий Кабінетом міністром України та проектні показники фінансування освіти і науки з Державного бюджету України у 2017 році. На засіданні Комітету були запрошені і брали участь у його роботі міністр освіти і науки Л.М.Гриневич, представники Міністерства фінансів, керівництво НАН України і національних галузевих академій, ректори ряду Університетів. Від НАН України на засіданні були віце-президент А.Г.Загородній і голова профспілки А.І.Широков. Після вступного слова керівника Комітету О.В.Співаковського і міністра Л.М.Гриневич відбулось обговорення проекту рішення. У своєму виступі А.Г.Загородній і А.І.Широков обгрунтували необхідність врахування у повному обсязі бюджетного запиту НАН України на 2017 р. і довели до відома аудиторії інформацію щодо критичного фінансового стану, в якому перебуває провідна наукова організація держави, наслідком чого є гострі соціальні проблеми, втрата будь-якої престижності наукової праці. У проекті рішення зокрема зазначалось: Станом на 1 вересня поточного року Основні напрями бюджетної політики на 2017 рік Верховною Радою України не затверджені. Разом з тим, зараз Міністерством фінансів України проводиться робота по формуванню проекту Державного бюджету України на 2017 рік, головним розпорядникам державних коштів доведено граничні показники. Комітет зазначає, що доведені Міністерством фінансів України граничні показники фінансування Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, національних галузевих академій наук не відповідають вимогам законів України і не враховують зазначені вище пропозиції Комітету. За показниками Міністерства фінансів України потреби Міністерства освіти і науки України задовольняються на 53,1%, а мінімальні потреби Національної академії наук України та галузевих академій наук на 49,7%. За результатами зустрічі Голови Верховної Ради України А.Парубія, Голови Комітету з питань бюджету А.Павелка, першого заступника Голови Комітету з питань науки та освіти О.Співаковського, Міністра освіти та науки України Л.Гриневич з представниками наукової спільноти, яка відбулась 18 квітня 2016 року під час акції протесту працівників наукової сфери, народними депутатами України поданий проект Закону України реєстр.№ 4477 про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо підвищення державної підтримки Національної академії наук України та національних галузевих академій наук. Прийняття цього законопроекту дало б змогу частково призупинити у цьому році руйнівні процеси наукової сфери. Однак до цього часу вищезазначений законопроект не прийнято. Виходячи з вищезазначеного, а також враховуючи надані Міністерством освіти і науки України, Національною академією наук України та національними галузевими академіями наук розрахунки потреб до Державного бюджету України на 2017 рік, Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти вирішив:

1. Інформацію щодо Основних напрямів бюджетної політики на 2017 рік та проектні показники фінансування освіти і науки з Державного бюджету України на 2017 році взяти до відома.

2. Вважати, що доведені Міністерством фінансів України показники видатків з Державного бюджету України у 2017 році не забезпечують мінімальних потреб вітчизняної науки і освіти, не відповідають положенням чинних законів України та посилюють руйнівні процеси в вітчизняній освіті та науці.

3. Рекомендувати Кабінету міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань бюджету при підготовці проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» неухильно дотримуватися норм Конституції України, чинних законів України та рішень Верховної Ради України щодо розвитку освіти і науки в Україні. Виходячи з норм Закону України «Про освіту» забезпечити у 2017 році загальне фінансування освіти в обсязі 7% ВВП, та згідно Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», передбачити поетапне збільшення фінансування науки, визначивши фінансування науково-технічної сфери у 2017 році в обсязі 0,5% ВВП, у тому числі Державного фонду фундаментальних досліджень 0,1% ВВП.

5. Рекомендувати Кабінету Міністрів України доручити Міністерству фінансів України при підготовці проекту Державного бюджету України на 2017 рік у межах обсягів, визначених у пункті 3 Рішення, врахувати наступні пропозиції головних розпорядників бюджетних коштів щодо видатків з загального фонду Державного бюджету України у 2017 році: 5.3 Національній академії наук України – 3 629 170,6 тис.грн. 5.4. Національній академії аграрних наук України – 652 493,3 тис.грн. 5.5. Національній академії медичних наук України – 1 560 260,6 тис.грн. 5.6. Національній академії педагогічних наук України – 151 659,6 тис.грн. 5.7. Національній академії правових наук України – 50 003,0 тис.грн. 5.8. Національній академії мистецтв України – 26 172,3 тис.грн.

6. Рекомендувати Кабінету Міністрів України та Міністерству фінансів України: 6.1. розглянути пропозиції НАН України щодо: 6.1.1. участі в технологічному оновленні та інноваційному розвитку галузей економіки та визначити обсяги державного замовлення на реалізацію у 2017 році проектів: видобудування та утилізацію залишкового газу; обладнання та технології для моніторингу та забезпечення стабільності роботи енергосистем; технології спалювання доступних марок вугілля на вітчизняних теплоелектростанцій; світлодіодні джерела світла та освітлених систем на їх основі; продовження ресурсу енергоблоків АЕС; диверсифікація джерел постачання ядерного палива; ядерна дослідницька установка «Джерело нейтронів, засноване на підкритичній збірці»; видобуток корисних копалин, у тому числі нарощування видобутку нафти та газу; 6.1.2. співпраці з високотехнологічними галузями, формування та фінансового забезпечення державних цільових науково-технічних програм: ракетобудування; авіабудування; лікарські препарати та лікувально-профілактичні продукти харчування; 6.1.3. програму робіт в оборонно-промисловому комплексі.


 • 15.06.2016 Фотозвіт акції протесту щодо фінансування науки 15 червня 2016 р

P6150001.JPG P6150003.JPG

P6150004.JPG P6150009.JPG

P6150010.JPG P6150013.JPG

P6150019.JPG P6150021.JPG

IMG 7400.JPG IMG 7381.JPG

 • 03.06.2016 Проведення нової акції протесту щодо фінансування науки 15 червня 2016 р. з пікетуванням Кабінету Міністрів України

Лист Голови Профспілки працівників НАН України про проведення мітингу

 • 28.05.2016 Забіг "Академічна миля"

28 травня 2016 року на території Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка НАН України пройшли змагання з бігу "Академічна миля", організовані академічним спортклубом СК "Науковець". В забігу на 1 милю брали участь співробітники НАН України та спортсмени з інших бігових клубів. Окремо на дистанції 100-200 метрів змагалися діти, в категоріях до 6, до 9 та до 12 років. Фотографії з заходу https://www.facebook.com/andrij.gurbyk/posts/10206189184076307

У забігу виступили двоє співробітників Інститута фізіології ім. О.О.Богомольця, в категоріях до 30 років, та 40+. Всі, хто фінішував, мали нагоду відвідати безкоштовну піццу та взяти участь в лотереї. Зарошуємо усіх бажаючих приєднуватися до таких веселих щорічних заходів, адже на другий рік "Академічна миля" вже зібрала понад сотню учасників. Буде іще цікавіше!

RunAkademile1.JPG RunAkademile2.JPG

Фото Афендиковой Эллады

 • Запрошуємо співробітників Інституту оздоровитися в пансіонатах відпочинку.
  Оскільки скасовано забезпечення путівками через Фонд соціального страхування, пропонуємо профспілкові путівки на оздоровлення. Комплекс "Гілея" - 5994 грн на особу за 18 дніів. ДП "Пансіонат Борей" - 290 грн на особу в день.

Детальна інформація Літо 2016_оздоровлення • Лист Голови профспілок з інформацією про проведену акцію протесту

є певні позитивні результати

інформація про проведений мітинг


 • 21.04.2016

Профспілковий комітет Інституту щиро дякує всім співробітникам, які взяли у часть у загальноакадемічній акції - ході вулицями Хрещатик і Грушевського та мітингу протесту проти руйнації науки біля Верховної ради України 19 квітня 2016 року. Окрема подяка д.б.н. Серебровській Т.Ю. за фоторепортаж.

Mitimg-1.JPG Miting-2.JPG Krishtal-miting.JPG


 • Маніфестація академічної громади у м. Києві 19 квітня 2016 року із вимогами припинити геноцид вітчизняної науки

заклик до членів профспілки

вимоги на пікет


 • Вітаємо команду нашого Інституту із успішним виступом в академіаді з волейболу

Турнір серед команд наукових установ міста Києва проходив 9-10 квітня 2016 року. Команда Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця із групового раунда вийшла в етап фінальних змагань та виборола 3 місце. Капітан команди - Євгеній Шеремет, учасники змагань - Роман Ровенець, Деніс Пашевін, Василь Нагібін, Віктор Досенко, Кирил Агашков! Вітаємо!

грамота за 3 місце команда
 • Проведення загальноакадемічної акції протесту у м. Києві 19 квітня 2016 р. з пікетуванням Кабінету Міністрів і Верховної Ради України. Збір учасників - на Майдані Незалежності о 9-30

Жалюгідне фінансування не покриває виплати навіть на заробітну плату (необхідно 2312,8 млн.грн. при загальному фінансуванні НАН України – 2054 млн.грн.) та її індексацію , не кажучи вже про оплату комунальних послуг та енергоносіїв, утримання і розвиток матеріально-технічної бази, проведення перспективних наукових досліджень. Науковців невпинно виштовхують за межу бідності. Лише потужний тиск, масштабні акції протесту змусять Уряд, Парламент і Президента України схаменутись і зрозуміти, що без науки Україна не має майбутнього.

загальноакадемічна акція протесту

загальноакадемічна акція протесту нове нове • Вітаємо команду Національної академії наук України
  за зайняте І-е командне місце у чемпіонаті Київського міського фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з плавання серед команд трудових колективів м. Києва, за зайняте III-є командне місце у Чемпіонаті міста Києва з плавання «Містер Батерфляй» - естафета змішана 4x25 м – вільний стиль, в рамках V Київської міської спартакіади «Здоровий киянин»,
а також Дорофеєву Наталію Олександрівну із Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України за зайняте III-є індивідуальне місце на дистанції 25 м – вільний стиль.

Фото


 • Просимо співробітників, які мають вагомі навички у кульовій стрільбі та відповідний спортивний розряд, заявитися на змагання у складі команди НАН України. Змагання 31 березня, залиште свої контактні дані на sportnasu@gmail.com або 066-0678005 (Володимир).


 • 26.03.2016 р. СК «Науковець» КРПП НАН України запрошує взяти участь у Другому гірському пробігу «ФЕОФАНІЇВСЬКІ ГІРКИ» Старт 12:00 Деталі тут


 • 17.03.2016 Прожитковий мінімум та мінімальна пенсія - 2016 в Україні Деталі тут


 • 11.03.2016 Інформація Профспілки працівників НАН України для науковців НАНУ щодо фінансування НАНУ Лист голови ПК НАНУ
 • Шановні колеги!

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти на своєму засіданні 17 лютого 2016 р. ухвалив рішення підтримати подання НАН України і рекомендувати Кабінету Міністрів України і Комітету Верховної Ради України з питань бюджету врахувати у проекті Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» збільшення видатків Національній академії наук України на 725 млн.43,2 тис.грн. Очевидно, що боротьба за досягнення цієї мети не буде простою. Окрім акцій протесту, до яких готується профспілка, вважаємо за доцільне організувати відповідні звернення на адресу Кабінету Міністрів України і Верховної Ради України від імені трудових колективів наукових установ за підписом їх керівників і голів первинних організацій. У цих зверненнях можна показати визначальну роль науки у сучасному світі, можливості НАН України (зокрема для ефективного розвитку різних галузей економіки, обороноздатності, енергетичної незалежності, медицини, гуманітарної сфери і т.п.). Необхідно зазначити, що Україна і Академія втрачають кадри висококваліфікованих науковців, які шукають кращої долі у тих країнах, де цінують науку та інтелект або переходять на іншу роботу. Результатом цього процесу є те, що Україна за кількістю науковців на тисячу зайнятого населення у 2,5 – 3 рази програє країнам ЄС і скочується до рівня Молдови чи Албанії. Варто також звернути увагу на вкрай негативні наслідки недолугої державної політики щодо фінансування науки як для проведення наукових досліджень, так і у питаннях зайнятості та оплати праці на прикладі Ваших установ. Вимагати від владних інституцій можна багато чого. Але у даному випадку головна вимога – 725 млн.43,2 тис.грн. для НАН України.

Голова Профспілки працівників НАН України А.І.Широков • поздоровл
 • Лист Голови Профспілки працівників НАН України щодо фінансового стану у 2016 році
  Лист


 • Профком повідомляє, що 
  11 лютого 2016 року відбулася нарада профактиву київських установ НАН України щодо дій профспілки у зв`язку з недостатнім фінансуванням НАН України у 2016 р.

В кінці січня 2016 р. НАН України надіслала парламенту обгрунтовні пропозиції щодо збільшення бюджетного фінансування у 2016 р. на 725 млн. грн. при підготовці і прийняті Закону України «Про внесення змін до Закону України » «Про Державний бюджет України на 2016 р.», розгляд якого передбачено у першому кварталі поточного року.

12 лютого 2016 р. профспілковий комітет Інституту археології НАН України організував пікетування Адміністрації Президента України і будинку Президії НАН України з врученням обгрунтованих вимог про збільшення фінансування установи. 12 лютого 2016 р.у телевізійній програмі на телеканалі «UA:Перший» «Наука без грошей», учасниками якої були і представники НАН України, в т.ч. голова нашої профспілки А.І.Широков.

19 лютого 2016 р. КРК профспілки до первинних профспілкових організацій Київських установ НАН України надіслав « Колективну вимогу установ Західного наукового центру НАН України та первинних профспілкових організацій Львівської регіональної профорганізації працівників НАН України». (Звернення до Кабінету міністрів України)

Президія КРК профспілки, підтримуючи Колективну вимогу, закликає профспілкові організації Київських установ НАН Українии направляти свої звернення до владних структур зі своїми вимогами, ініціювати загальноакадемічну акцію протесту проти руйнації Національної академії наук України. КРК профспілки надає юридичну допомогу профспілковим комітетам Київських установ НАН України та окремим членам профспілки з цих питань.

Проект звернення до Президії НАН України 2016


 • Виставка вишитих картин Олени Савченко

В будинку вчених НАН України 15 грудня розпочалася персональна виставка вишитих картин співробітниці нашого Інституту Олени Савченко. Запрошуємо бажаючих відвідати виставку з 10.00 до 18.00, по 15.01.2016 року. Вхід вільний.

Фото роботи Фото роботи

Відео з відкриття  https://youtu.be/UrK9GXBIh5E


 • У прес-центрі "Укрінформ" 8 грудня о 12.30 відбулася прес-конференція на тему: "Руки геть від науки!"

http://www.ukrinform.ua/rubric-pressconference/1925187-ruki-get-vid-nauki-zala-1.html

відео прес-конференції:

http://www.youtube.com/watch?v=LRq8h5jMnk8


Звернення Голови РМВ Відділення БФМБ НАН України Олександра Скорохода проти реорганізації НАНУ петиція


 • Електронна петиція Президенту України щодо майбутнього української науки

Шановні колеги, прошу всіх звернути увагу на необхідність підтримки петиції до Президента України щодо підтримки НАУКИ в Україні.  Підтримати петицію: https://petition.president.gov.ua/petition/18178    ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ: Українська наука в небезпеці! Вже багато років поспіль видатки на науку в Україні стабільно зменшуються. Але проект Закону України «Про Державний бюджет на 2016 рік», оприлюднений Міністерством фінансів 30.11.2015 пішов ще далі. Окрім запланованого скорочення фінансування Національної та галузевих академій наук, Міністерством фінансів пропонуються кроки, які виходять за рамки його компетенції, і ставлять під загрозу майбутнє української науки. Зокрема, у статті 30 згаданого документу йдеться про реорганізацію галузевих академій наук шляхом приєднання їхніх установ до складу Національної академії наук України, та надання Міністерству освіти і науки монопольного статусу головного розпорядника всіх бюджетних коштів, виділених на науку. ...... 

читати далі тут https://petition.president.gov.ua/petition/18178

   Шановні колеги!  Підтримайте, будь ласка, електронну петицію Президенту України щодо майбутнього української науки.  Прохання поширити інформацію серед установ Академії.   https://petition.president.gov.ua/petition/18178      З повагою Прес-служба НАН України 239-65-88, 234-96-35 press@nas.gov.ua www.nas.gov.ua • Реєстрація на турнір по настільному тенісу

До уваги співробітників та аспірантів! Оголошується попередня реєстрація на змагання по настільному тенісу серед співробітників та аспірантів Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України. Строки проведення - початок грудня 2015 року, детальний регламент змагання буде визначений відповідно до кількості поданих заявок. Участь безкоштовна. Реєстрація по телефону 15-94 або через запит по електронній пошті : jva@biph.kiev.ua • Команда Інституту на Академічному кросі - 2015

11 жовтня 2015 року на території Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка НАН України пройшли змагання з кросу серед команд інститутів Академії наук України та інших організацій. Співробітники нашого Інституту організували бігову команду: Абрамович Тетяна та Володимир Яворський виступили на біговій дистанції 2 км, Дорофеєва Наталія змагалася у швидкості на дистанції 1 км, Віктор Досенко стартував на дистанції 4 км.

За результатами змаганнь наші спортсменки вибороли призові місця:

  • Дорофеєва Наталія - 1 місце в забігу на 1 км в віковій категорії до 30 років та 2 абсолютне місце
  • Абрамович Тетяна - 2 абсолютне місце в забігу на 2 км серед жінок

Фото Академкрос15-А Фото Академкрос15-D Фото Академкрос15-F

Фото Академкрос15-B Фото Академкрос15-C Фото Академкрос15-G • Виступ команди Інституту на турнірі з шахів і шашок

3 жовтня 2015 року у Будинку вчених НАН України відбувся турнір з шахів та шашок "Меморіал Петра Коваля" в рамках Фестивалю "KYIV IQ GAMES", який також включав турнір з спортивного бриджу та інтелектуальну гру "Мафія". Команда Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця представляла Національну Академію Наук України в змаганнях серед дев'яти київських організацій, у тому числі "Київенерго", "Укртрансгаз", "Антонов", Фонд соцстрахування. В шаховому турнірі виступили співробітники Анна Котлярова та Федір Добровольський, по шашкам змагалися Олена Котик та Володимир Яворський.

Фото команди Меморіал Коваля

Результат команди виявився пристойним - НАНУ зайняла 4-е та 5-е місця по шашкам та шахам відповідно, а в особистому заліку Олена Котик виборола 2-е місце по шашкам та отримала срібну медаль.

Також Олена Котик взяла участь в інтелектуальній грі "Мафія", яка проводилась телеведучим Дмітрієм Величко (www.velicchko.com). Бажаючі можуть регулярно займатися цією психологічною грою в клубі IQ Mafia club ("Olimpic Hall", вул. Гетьмана, 1В, субота з 21.00, тел. 067-7548156).

Вітаємо нашу інтелектуальну команду з досягненнями та запрошуємо співробітників до участі в наступних змаганнях!

Фото Меморіал Коваля -1 Фото Меморіал Коваля -2 Фото Меморіал Коваля -3 • Академічний крос 11 листопада 2015 року на території Національного ботанічного саду

Запрошуємо взяти участь у IV пробігу «Академічний крос» 11 жовтня 2015 р. Старт 10.00 на території мальовничого Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України (метро Дружби народів)

Дистанції

 • 1 км для жінок (нагороджуватимуться в абсолютному заліку 3 жінки, і переможці у вікових категоріях: до 30 р., 30+, 40+, 50+)
 • 2 км для чоловіків і жінок (нагороджуватимуться в абсолютному заліку 3 чоловіки, і переможці у вікових категоріях: до 30 р., 30+, 40+, 50+, 60+, 70+; в абсолютному заліку 3 жінки).
 • 4 км для чоловіків і жінок (нагороджуватимуться в абсолютному заліку 3 чоловіки, і переможці у вікових категоріях: до 30 р., 30+, 40+, 50+, 60+, 70+; в абсолютному заліку 3 жінки).

Для працівників НАН України участь безкоштовна!

Дитячі забіги

 • 150 м для дітей віком від 3 до 6 років (подарунки для усіх учасників);
 • 300 м для дітей віком від 7 до 9 років (подарунки для усіх учасників);
 • 500 м для дітей віком від 10 до 12 років (подарунки для усіх учасників).

Маршрут - 1 коло по алеях парку = 2 км, покриття – асфальт, підйом та спуск.

Прошу звертатися для реєстрації від Інститута до Яворського Володимира кімн.201 висотного корпусу вн.тел. 15-94.

Академічний крос 2015 • Лист від СПО об'єднання профспілок до Кабінету міністрів України про невиконання законодавства про працю, про відновлення соціальних прав і соціальних гарантій, дію яких призупинено. Профспілки вимушені будуть діяти відповідно до закону України "про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" у разі відмови від вирішення вимог Профспілок.
Лист із вимогами профспілок квітень 2015 • Повідомляємо про зміни в законодавстві щодо виплат допомоги по тимчасовій непрацездатності Фондом соціального страхування. Змінено умови призначення та нарахування допомоги по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною), допомоги по вагітності та пологах, допомоги на поховання. Насамперед це стосується осіб, що відпрацювали в установі менше 6 місяців або мали відпустку по догляду за дитиною.
Зміни в законодавстві щодо виплат допомоги по тимчасовій непрацездатності • Команда ІФБ взяла участь в змаганнях "Академіада-2015" з з міні-футболу серед команд київських установ НАН України. Наші спортсмени вийшли з групового етапу в плей-офф, однак поступилися в четвертьфіналі команді Інституту молекулярної біології і генетики із рахунком 2:3. Переможцем змагань стала команда ІНСТИТУТУ ПОЛІТИЧНИХ І ЕТНОНАЦІОНАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ім. І.Ф. КУРАСА.

 • Повідомляємо про можливість взяти участь у заходах і змаганнях Академіади 2015:
  • У відкритому зимовому чемпіонаты м.Києва серед ветеранів з легкої атлетики 15 лютого 2015 року (від 30 років)
  • У заході презентації діяльності СК «Науковець» 18 лютого 2015 р. о 18 год. у Будинку вчених НАН України
  • У особисто-командному турнірі з шахів серед співробітників організацій НАН України 27 лютого 2015 року (аспіранти та співробітники будь-якого віку)
Звертатися до Яворського Володимира кімн.201 висотного корпусу вн.тел. 15-94. 

Архів новин профспілки 2014


 • 20 грудня (субота) 2014 року відбувся турнір з настільного тенісу "Академіада-2014", в якому прийняла участь команда співробітників: Древицька Тетяна, Назарова Олена, Досенко Віктор, Людвіг Іван, Ровенець Роман. За результатами змаганнь наші спортсмени вибороли призові місця:
  • Древицька Тетяна - 2 місце серед жінок
  • Команда Інституту фізіології - 3 місце серед команд інститутів НАН України.

Вітаємо призерів!


Завершено змагання по настільному тенісу на першість Інституту. Серед жінок переможцем стала Древицька Тетяна,серед чоловіків переміг Цугорка Олександр.

Розпочато першість Інституту з настільного тенісу, турнірна сітка оприлюднена в холі висотного корпусу та на другому поверсі адміністративного корпусу.

 • Положення першості по настільному тенісу

Проводиться серед співробітників та аспірантів Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України, з 3 по 21 листопада 2014 року.

Контрольні дати

Початок першості – 03.11.2014 в 13:00. Початок жіночого турніру – 10.11.2014 року в 13:00.

Місце та час проведення

Місце проведення першості: хол висотної будівлі Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України (перший поверх). Проводиться в час обідньої перерви.

Регламент

В першості можуть приймають участь співробітники та аспіранти Інституту, які підтвердили свою участь до початку змагань. Формат проведення – комбінована система, із круговим змаганням всередині груп, по три ігри для кожного учасника. Переможці кожної чоловічої групи продовжують змагання в фінальному етапі. Матч проводиться з 3 тай-брейк сетів. Партії - до 11 очок, по дві подачі. Суддівство забезпечується колегією суддів: Белан, Досенко, Сторожук. Організаційний внесок не вимагається, тенісні ракетки не видаються. Витрати на проїзд, харчування, проживання не компенсуються. Призери в чоловічому та жіночому турнірах нагороджуються грамотами та медалями від профспілки Інституту.Ревізійна комісія


 • Корисні посилання

ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

Комісія по Соціальному Страхуванню

Personal tools
Navigation
societies
additional
Views
Namespaces
Variants
Toolbox
Actions