Курс інформаційні ресурси
(відмінності між версіями)
Jva (Обговорення • внесок) (→Матеріали до курсу лекцій по роботі з інформаційними ресурсами) |
Jva (Обговорення • внесок) (→Матеріали до курсу лекцій по роботі з інформаційними ресурсами) |
||
| Рядок 10: | Рядок 10: | ||
|№ п/п ||Назва лекції|| Дата | |№ п/п ||Назва лекції|| Дата | ||
|- | |- | ||
| − | |1 ||[[Media:Lecture1_Definitions.pdf| | + | |1 ||[[Media:Lecture1_Definitions.pdf|Визначення основних термінів.]]|| |
|- | |- | ||
|2 ||[[Пошуково-інформаційні системи ]] || | |2 ||[[Пошуково-інформаційні системи ]] || | ||
Версія за 17:22, 8 листопада 2017
Матеріали до курсу лекцій по роботі з інформаційними ресурсами
Презентації до курсу лекцій
| № п/п | Назва лекції | Дата |
| 1 | Визначення основних термінів. | |
| 2 | Пошуково-інформаційні системи | |
| 3 | Моделі пошуку. Метакраулери | |
| 4 | Pubmed | |
| 5 | Бібліографічні програми | |
| 6 | Управління науковими проектами | |
| 7 | Оцінка наукової діяльності. Авторське право |
Допоміжні відео
