Новини ради молодих вчених

Інститут фізіології ім. О. О. Богомольця
(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(/* 23 лютого 2021 року о 18:00 відбудуться відкриті Загальні Збори молодих вчених Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України та с...)
(помилка)
 
(Одна проміжна версія одного користувача не показана)

Поточна версія на 17:12, 12 липня 2021


Зміст

9 червня 2021 року відбулися Загальні Збори молодих вчених Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України та студентів Київського Академічного Університету


Порядок денний:

1. Звіт голови РМВ Шаропова Б.Р. у зв'язку з достроковим припиненням повноважень.

2. Вибори нового/ї голови РМВ.

3. Інше.

На Загалних зборах було обрано Сергія Гончарова новим головою РМВ. ПРотокол засідання можна переглянути тут File:9.06.21 Загальні Збори обрання голови.pdf

23 лютого 2021 року о 18:00 відбудуться відкриті Загальні Збори молодих вчених Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України та студентів Київського Академічного Університету

Порядок денний:

  • Заслуховування програм бажаючих висуватися в кандидати на посаду директора Інституту та відповіді на запитання.
  • Обговорення офіційного звернення молодих вчених Інституту щодо продовження кінцевого терміну захисту дисертацій кандидатів та докторів наук.
  • Обговорення листа до Голови Верховної Ради України щодо міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета.

Запрошуються всі бажаючі!

Зустріч пройде у форматі он-лайн на платформі Zoom https://us02web.zoom.us/j/87961303061 Meeting ID: 879 6130 3061


Рішення Загальних зборів 29.09.2020

  • Заслухано та визнано Звіт голови РМВ Біжана Шаропова за 12.06.2019 - 29.09.2020 незадовільним із подальшим винесенням обговорення цього рішення Радою молодих вчених Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця НАН України.
  • Обговорення виборів президента НАН України і визначення пітримуваної РМВ кандидатури. Загальні збори молодих вчених Інституту рекомендували голові Ради молодих вчених підтримати кандидатуру Загороднього Анатолія при голосуванні на Загальних зборах НАН України.
  • Окремим голосуванням було прийнято рішення публічно підтримати Загальними зборами молодих вчених Інституту кандидатуру Загороднього Анатолія на посаду президента НАН України.
  • Створення робочої групи у складі: Романа Моргачова, Тетяни Лагути, Біжана Шаропова, Євгенія Шеремета

і делегування їй сформувати звернення від імені Загальних зборів і РМВ на ім'я директора Інституту щодо вимоги переглянути розмір Інститутських стипендій.

Протокол засідання Загальних зборів молодих вчених Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України від 29 вересня 2020 File:Протокол Загальних Зборів 29 вересня 2020.pdf

Рішення Загальних зборів 12.06.2019

  • Заслухано та затверджено Звіт РМВ за 2017-2019 роки
  • Обрано нового Голову РМВ - Біжана Шаропова
  • Обрано делегатів до Загальних зборів РМВ Відділення БФМБ НАН України: Сергія Гончарова, Анну Котлярову, Романа Моргачова, Ірину Охай, Андрія Костюка (резервний делегат)

Загальні збори

Загальні збори молодих вчених Інституту відбудуться в середу 12 червня о 16-00 в ауд. 212 (зала засідань Вченої ради).

Регламент Зборів:

  • Звіт Голови РМВ за 2016-2019 роки. Резолюція Загальних зборів (бл. 20 хвилин)
  • Висунення кандидатів на посаду Голови РМВ (10 хвилин)
  • Вибори Голови РМВ (10 хвилин)
  • Висунення делегатів до РМВ відділення та зголошення до нової РМВ Інституту (10 хвилин)

Будь ласка, підготуйтеся до Зборів:

  • Якщо Ви маєте сили та бажання контактувати з адміністрацією, балотуйтеся на виборах Голови.
  • Якщо Ви знаєте активну людину, запропонуйте її/його кандидатуру.
  • Якщо Вам не байдуже, що робить РМВ зі стипендіями та іншими справами, запишіться до РМВ. Вихід зі складу РМВ - безкоштовний. :-)
  • Якщо Ви хочете спілкуватися з людьми з інших інститутів відділення НАН щодо конференцій, обладнання спільного і не дуже користування, веселих тусовок, запропонуйте себе делегатом/кою до РМВ Відділення біохімії, фізіології та молекулярної біології НАН України.

мРНК-доповідь, Олександр Щегловітов

Shcheglovitov.png

Перед Загальними зборами послухаємо доповідь нашого колишнього науковця з Університету Юти (США) Після доповіді Олександр буде радий зустрітися та поспілкуватися з активними студентами та аспірантами.

Повна назва: «Дослідження фізіологічних та патофізіологичних особливостей розвитку кори головного мозку людини з використанням стовбурових клітин і органоїдів»

Всі знають що дослідження можна робити в пробірці, але це частіше всього 2D шар клітин, який дуже сильно відрізняється по своїм властивостям від справжнього органу. Особливо коли мова йде про мозок, де зв'язки нейронів настільки важливі для його функціонування. Органоїди — вирощені у пробірці невеликі шматочки вже 3D тканини, які по своїй структурі набагато більш схожі на власне орган. В даному випадку мова буде йти про органоїди, які вирощені з індукованих плюрипотентних стовбурових клітин у тканини, що нагадують по своїй структурі кору мозку людини. Вирощувати їх важко, але це відкриває широкі можливості для досліджень мозку людини і для персоналізованої медицини, адже виростити такий органоїд можна з клітин певної людини з невропатологією і далі досліджувати вплив різних препаратів на нього.

Оновлення Положення

Рада молодих вчених на виконання рішення Загальних зборів 2016-го року розробила зміни до Положення РМВ та схвалила їх своїм рішенням від 10.04.2019. Зміни було остаточно затверджено Вченою радою 5.06.2019. З чинним Положенням можна ознайомитися за посиланням.

Оголошення

РМВ розшукує волонтера, готового чи готову вести сторінку РМВ на сайті Інституту. З нас печеньки й неземна вдячність. Пишіть комусь з членів Ради

Дні науки.png

Дні науки

Чергові Дні науки відбудуться 11-12 листопада 2019 року. Цього разу буде 6 років з дня появи цієї акції. Нагадаємо, що вперше вона пройшла саме в Інституті фізіології 10 листопада 2013 року. Запрошуємо всіх охочих взяти участь у цьогорічній акції. РМВ залюбки прийме будь-яку допомогу з організацією, звертайтеся до голови та членів Ради.

АРХІВ НОВИН

Особисті інструменти
Навігація
education
societies
additional
Перегляди
Простори назв
Варіанти
Інструменти
Дії