Конкурс на заміщення вакантних посад 02.25

Інститут фізіології ім. О. О. Богомольця
(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: '''Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України З 5го лютого 2025 року оголошує конк...)
 
 
Рядок 36: Рядок 36:
 
Список документів, які необхідно надати до конкурсної комісії, можна одержати у відділі кадрів Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАНУ з 5го лютого  2025 року.
 
Список документів, які необхідно надати до конкурсної комісії, можна одержати у відділі кадрів Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАНУ з 5го лютого  2025 року.
 
Заяви приймаються до 7го березня (включно) 2025 року.
 
Заяви приймаються до 7го березня (включно) 2025 року.
 +
 
Адреса: Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України  
 
Адреса: Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України  
 +
 
Київ, 01024, вул. Богомольця, 4, http://biph.kiev.ua/ тел. відділу кадрів: (044) 256-24-07
 
Київ, 01024, вул. Богомольця, 4, http://biph.kiev.ua/ тел. відділу кадрів: (044) 256-24-07

Поточна версія на 15:45, 5 лютого 2025

Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України З 5го лютого 2025 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

  • Провідний науковий співробітник відділу біофізики іонних каналів

Вимоги до кандидата: 1. Науковий ступінь: доктор біологічних наук, вчене звання старший дослідник. 2. Спеціальність: 03.00.02 «Біофізика». 3. Наявність наукових публікацій у галузі фізіології чи біомеханіки у вітчизняних та міжнародних рецензованих фахових виданнях, у тому числі у періодичних виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз (Scopus, Web of Science) не менше 7 за останні сім років та/або бути автором (співавтором) діючого патенту на винахід або корисну модель. 4. Кваліфікації: досвід роботи з методиками електрофізіології, епіфлюоресцентна та конфокальна мікроскопія, з використанням кальцій чутливих флуоресцентних барвників, для визначення змін концентрації кальцію; комп’ютерне моделювання та статистична обробка числових результатів досліджень. 5. Вільне володіння англійською мовою 6. Досвід роботи за спеціальністю не менше 10 років.

  • Старший науковий співробітник відділу загальної та молекулярної патофізіології

Вимоги до кандидата: 1. Науковий ступінь: Кандидат (доктор філософії) медичних наук за спеціальністю 14.03.04 – «Патологічна фізіологія». 2. Наявність наукових публікацій у галузі біології у вітчизняних та міжнародних рейтингових рецензованих фахових виданнях, у тому числі у періодичних виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз (Scopus, Web of Science), не менше 5 за останні 5 років, та/або патент на винахід або корисну модель. 3. Володіння методиками для проведення моделювання фізіологічних, патофізіологічних досліджень, інтелектуального аналізу даних, машинного навчання та штучного інтелекту. 4. Досвід роботи за спеціальністю не менше 7-ми років.

  • Науковий співробітник відділу загальної та молекулярної патофізіології

Вимоги до кандидата: 1. Науковий ступінь: Кандидат (доктор філософії) біологічних наук. 2. Спеціальність: 091 "Біологія та біохімія" 3. Наявність наукових публікацій у галузі біології у вітчизняних та міжнародних рейтингових рецензованих фахових виданнях, у тому числі у періодичних виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз (Scopus, Web of Science), не менше 3х за останні 3 роки, та/або патент на винахід або корисну модель. 4. Володіння методиками для проведення фізіологічних, патофізіологічних досліджень серцево-судинної системи у тварин: вимірювання кардіогемодинамічних параметрів із використанням ультратонкого катетера, вимірювання тиску, культивування кардіоміоцитів неонатальних тварин. Молекулярно-біологічні методи дослідження: виділення РНК, ДНК з біологічних зразків, зворотна транскрипція, ПЛР у реальному часі. Статистичні методи дослідження. 5. Досвід роботи за спеціальністю не менше 3х років.

  • Науковий співробітник відділу гіпоксії

Вимоги до кандидата: 1. Науковий ступінь: Кандидат (доктор філософії) медичних наук. 2. Спеціальність: 14.03.04 – «Патологічна фізіологія» 3. Наявність наукових публікацій у галузі біології у вітчизняних та міжнародних рейтингових рецензованих фахових виданнях, у тому числі у періодичних виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз (Scopus, Web of Science), не менше 3х за останні 3 роки, та/або патент на винахід або корисну модель. 4. Володіння методиками для проведення фізіологічних, патофізіологічних та біохімічних досліджень серцево-судинної та дихальної систем у тварин: вимірювання кардіогемодинамічних параметрів із використанням ультратонкого катетера, культивування кардіоміоцитів неонатальних тварин, вимірювання параметрів та активності про- та антиоксидантної системи у тканинах тварин. Молекулярно-біологічні методи дослідження: виділення РНК, ДНК з біологічних зразків, зворотна транскрипція, ПЛР у реальному часі. Статистичні методи дослідження. 5. Досвід роботи за спеціальністю не менше 3х років.

Список документів, які необхідно надати до конкурсної комісії, можна одержати у відділі кадрів Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАНУ з 5го лютого 2025 року. Заяви приймаються до 7го березня (включно) 2025 року.

Адреса: Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України

Київ, 01024, вул. Богомольця, 4, http://biph.kiev.ua/ тел. відділу кадрів: (044) 256-24-07

Особисті інструменти
Навігація
education
societies
additional
Перегляди
Простори назв
Варіанти
Інструменти
Дії