Поточні події

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
 +
[[File:MILevashov.png|left|200px]]
 +
Вітаємо знаного патофізіолога, провідного наукового співробітника відділу клінічної фізіології сполучної тканини, доктора медичних наук '''Михайла Івановича Лєвашова''' з 70-річним ювілеєм!
 +
 +
Дослідження Михайла Івановича присвячені механізмам регуляції фізіологічної регенерації сполучної тканини. Його внесок в цю галузь науки вкрай важливий і актуальний для сучасної патофізіології та медицини. Бажаємо ювіляру подальших наукових досягнень, чималих успіхів у дослідженнях та безмежної енергії! Вітаємо ще раз і бажаємо всього найкращого у науковій та особистій сферах!
 +
<br clear=all>
 
----
 
----
 
'''ІХ з’їзд Українського біофізичного товариства''' відбудеться 30 жовтня - 2 листопада 2023 р.  
 
'''ІХ з’їзд Українського біофізичного товариства''' відбудеться 30 жовтня - 2 листопада 2023 р.  

Версія за 08:25, 11 жовтня 2023

MILevashov.png

Вітаємо знаного патофізіолога, провідного наукового співробітника відділу клінічної фізіології сполучної тканини, доктора медичних наук Михайла Івановича Лєвашова з 70-річним ювілеєм!

Дослідження Михайла Івановича присвячені механізмам регуляції фізіологічної регенерації сполучної тканини. Його внесок в цю галузь науки вкрай важливий і актуальний для сучасної патофізіології та медицини. Бажаємо ювіляру подальших наукових досягнень, чималих успіхів у дослідженнях та безмежної енергії! Вітаємо ще раз і бажаємо всього найкращого у науковій та особистій сферах!


ІХ з’їзд Українського біофізичного товариства відбудеться 30 жовтня - 2 листопада 2023 р. Наукова програма з‘їзду включатиме такі секції:

  • біофізика клітини
  • мембрани, канали, транспортери і рецептори
  • біофізика біологічних макромолекул
  • молекулярні машини, сенсори та нанорозмірна біофізика
  • системна біофізика

У рамках з’їзду будуть проведені наукові читання, присвячені 95-річчю від дня народження всесвітньо відомого вченого в галузі фізіології та біофізики гладеньких м’язів, фундатора відділу нервово-м'язової фізіології Інституту фізіології ім. O.O. Богомольця НАН України, академіка Михайла Федоровича ШУБИ, а також наукові читання, присвячені 60-річчю заснування кафедри біофізики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Дедлайн реєстрації - 15 жовтня. Подробиці у доданому файлі


Сьогодні, у День захисників і захисниць України, згадуємо нашого колегу Біжана Шаропова, який загинув на війні проти російського агресора.

Sharopov bizhan.jpg
Heroi.png
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" ШАРОПОВУ Біжану Рашидовичу – солдату (посмертно).
Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ
29 вересня 2023 року

Біжан навчався у Національному університеті "Києво-Могилянська академія", випускники якого заснували меморіальну стипендію імені Біжана Шаропова для стажування аспірантів у лабораторії за кордоном. На неї можуть подаватися у тому числі аспіранти нашого інституту. Деталі тут.



VFSagach.jpg

Щиро вітаємо завідувача відділу фізіології кровообігу Вадима Федоровича Сагача із 80-річним ювілеєм! Висловлюємо щирі побажання здоров'я, щастя та подальших наукових досягнень від усього колективу нашого інституту!



Kонypc нa здo6yття дepaжaвних iмeнних cтипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні. Дедлайн до 20 вересня 2023 р.. Документи подавати за посиланням на сайті МОН.


Конкурс «Найкращий молодий вчений Академії» Дедлайн подання матеріалів – 29 вересня 2023 року

230810110721801-2934 jpg.jpg


Про діяльність Інституту фізіології імені О.О. Богомольця НАН України під час війни


RII.jpg

Щиро вітаємо завідувача відділу імунофізіології Романа Івановича Янчія із 80-річним ювілеєм! Бажаємо доброго здоров’я, щастя, творчих злетів, нових наукових звершень, здійснення особистих мрій і бажань!




Наш інститут є базою для практики та виконання бакалаврських і магістерських робіт студентів багатьох університетів. На минулому тижні в рамках навчальної практики Інститут відвідали майбутні фізіологи з університету імені Тараса Шевченка. Із напрямками своїх досліджень ознайомили науковці відділів фізико-хімічної біології клітинних мембран, нервово-м'язової фізіології, біофізики іонних каналів та фізіології нейронних мереж.

Детальніше на сайті Інституту біології та медицини університету


Vitaemo.jpg

22.06.2023 р. Поздоровляємо Козловську Марію Геннадіївну, аспірантку відділу гіпоксії, керівника проекту НДР "Молекулярні механізми розвиткуінсулінорезистентності та перебудови енергетичного обміну при метаболічному синдромі", який увійшов до переліку переможців конкурсу проєктів науково-дослідних робіт молодих учених НАН України на 2023-2024 рр.


ScienceDay.png



ІФБ отримав акредитацію по біології та медицині, яка дійсна до 25.04.2024 року


Оголошення конкурсу проєктів науково-дослідних робіт (НДР) молодих учених НАН України у 2023 році. Термін подання до 6 травня 2023 р


Всесвітньовідомий українсько-німецький журналіст Леонід Шнайдер (Leonid Schneider), відомий своїм блогом For Better Science, що висвітлює чесність та етику наукових досліджень, особливо в області біомедичних наук. 28 березня 2023 р. у своєму блозі присвятив свою статтю Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАНУ, який назвав лідером в Європі у боротьбі за академічну доброчесність. Зі статтею можна ознайомитись за посиланням.

CowVD.png


3 квітня, 11:00 Науковий семінар : Доповідачка - к.м.н., с.н.с. відділу гіпоксії Гарматіна Ольга Юріївна. Тема: "Гемодинаміка та молекулярні механізми пошкодження головного мозку при його хронічній гіпоперфузії". В режимі ZOOM, Лінк за посиланням


Sharopov bizhan.jpg

Прощання з Біжаном Шароповим відбудеться в понеділок 20.03.2023 о 12:00 на Майдані Незалежності біля стели. Поховання відбудеться о 13:30 на Алеї Слави Лук'янівського кладовища.



До уваги колег, які проводять спільні дослідження із закордонними установами, Рекомендації з охорони прав інтелектуальної власності під час проведення наукових досліджень працівниками установ НАН України в іноземних організаціях і працівниками іноземних організацій в установах НАН України


Spring2023.png

Шановні колежанки!

Вітаю вас з Міжнародним жіночим днем! Сьогодні ми відзначаємо досягнення жінок у науці, технології та інших галузях.

Я хочу висловити свою повагу і вдячність за ваш внесок у розвиток нашого інституту. Ваша наукова праця, ваші дослідження та відкриття важливі для досягнення спільної мети - зробити світ кращим місцем для життя.

Нехай цей день буде наповнений радістю, гордістю і натхненням, а ваша наукова праця продовжує вести нас до нових досягнень і перемог.

Щиро ваш, Микола ВЕСЕЛОВСЬКИЙ


Оголошується конкурс на здобуття стипендій НАН України для молодих вчених. Співробітникам Інституту потрібно подати необхідні матеріали до 16 березня вченому секретареві у каб. 105.


Із глибоким сумом повідомляємо, що інформація щодо загибелі наукового співробітника відділу нервово-м’язової фізіології, к.б.н. Біжана Шаропова, на превеликий жаль, підтвердилася.

Це відбулося 13 квітня 2022 року під час виконання бойового завдання із прориву оточення у напрямку населеного пункту Підлиман Харківської області. В районі села Борове підрозділ Біжана потрапив в засідку та вступив в бій з російськими окупаційними військами. Втративши техніку, воїни були змушені прориватися малими групами. Після цього Біжан та його бойові побратими на зв’язок не виходили…

Наукова громадськість, колеги та колектив Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН висловлюють щирі співчуття близьким та рідним з приводу цієї втрати. Ім’я Героя, що загинув, боронячи незалежність України, назавжди буде в наших серцях.

Інформація щодо часу та місця прощання буде повідомлена додатково.



Президією НАН України нагороджено працівників Інституту, які беруть участь у бойових діях, займаються благодійною та волонтерською діяльністю, а також тих, хто у перші дні війни забезпечував життєдіяльність академічних установ (Постанова Президії НАН України від 22.02.2023 № 84).

1. За вагомий внесок у захист територіальної цілісності України, безпосередню участь у відсічі збройної агресії Російської Федерації, особисту мужність і патріотизм нагороджено Подякою НАН України:

БРИТИКОВА Романа Олеговича — аспіранта Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України;

ЗАРИЦЬКОГО Дмитра Дмитровича — слюсаря-сантехніка Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України;

ПОРТНІЧЕНКА Георгія Володимировича — наукового співробітника Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України, кандидата біологічних наук;

РОВЕНЦЯ Романа Андрійовича — провідного інженера Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України;

СИМОНЕНКА Євгена Олександровича — сторожа Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України;

ШАРОПОВА Біжана Рашидовича (зниклий безвісти) — наукового співробітника Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України, кандидата біологічних наук;


2. За вагомий особистий внесок у науково-організаційне і господарсько-технічне забезпечення діяльності наукових установ, організацій і підприємств НАН України під час повномасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України нагороджено

Подякою НАН України:

ХОМ`ЯКА Андрія Яковлевича — завідувача клінікою піддослідних тварин Інституту фізіології ім.О.О.Богомольця НАН України;

Почесною Грамотою Президії НАН України і Центрального комітету профспілки працівників НАН України:

ЧЕНЦОВУ Ілону Іванівну — молодшого наукового співробітника Інституту фізіології ім.О.О.Богомольця НАН України;


Увага! 17.02. 2023 року о 15:00 відбудуться загальні збори Молодих вчених Інституту у ZOOM форматі (остання спроба). Будуть проходити вибори Голови Ради молодих вчених та Ради молодих вчених Інституту. Сподіваємося на участь всіх молодих вчених Інституту. Посилання на он-лайн конференцію


Запрошуємо підписати відкритого листа науковців України та діаспори:

текст звернення (укр)

текст звернення (англ)

підписати (гугл форма)

перелік підписантів


Польська академія наук прийме у своїх науково-дослідних інститутах молодих вчених установ НАН України (до 35 років) для проходження стажування з усіх галузей наук. Документи слід подавати не пізніше 18 лютого 2023 Деталі тут


Оголошено щорічний конкурс "Молодий вчений року" Подавати заявку до 01 березня 2023 року


Адміністрація Інституту зробила офіційний запит, щодо факту встановлення смерті н.сп. Шаропова Біжана Рашидовича. Оскільки в Інститут не надходили повідомдення про його смерть від родичів чи офіційних джерел.


Щодо взаємодії Інституту та Київського Академічного Університету (КАУ)


Підключення до телеграм-чату молодих вчених ІФБ


Увага! 03.02. 2023 року о 15:00 відбудуться загальні збори Молодих вчених Інституту у ZOOM форматі. Будуть проходити вибори Голови Ради молодих вчених та Ради молодих вчених Інституту. Участь всіх молодих вчених Інституту обов'язкова. Посилання на он-лайн конференцію


Оголошено конкурси на


13.01.2023 року о 12.00 відбудуться загальні збори Молодих вчених Інституту у ZOOM форматі. Будуть проходити вибори Голови Ради молодих вчених та Ради молодих вчених Інституту. Участь всіх молодих вчених Інституту обов'язкова.

Посилання на конференцію


NVE.png


MSu.png



Особисті інструменти
Навігація
education
societies
additional
Перегляди
Простори назв
Варіанти
Інструменти
Дії