ICMP:Аспірантура

Інститут Фізіології ім. Богомольця
(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(Правила прийому до аспірантури)
 
(2 проміжні версії 2 користувачів не показані)
Рядок 3: Рядок 3:
 
== {{PAGENAME}} ==
 
== {{PAGENAME}} ==
  
'''3 рік навчання'''
 
  
: МАРТИНЮК Наталія Яківна, наук. кер. д.б.н., проф. Федулова С. А.
 
  
 +
=== Правила прийому до аспірантури ===
 +
Міжінституційна аспірантура зі спеціальності  «091-Біологія»
  
'''2 рік навчання'''
+
У відповідності до п. 4 нового «Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах)», затвердженого Постановою КМУ № 266 від 23.03.2016 р., в Міжнародному центрі молекулярної фізіології (МЦМФ) НАН України проводиться прийом до міжінституційної аспірантури за спеціальністю «091 Біологія»,  спеціалізації:
 +
* Біофізика;
 +
* Фізіологія людини та тварин.
 +
Навчання в аспірантурі з відривом від виробництва за державним замовленням буде відбуватися із залученням широкого кола фахівців з провідних інститутів Національної Академії Наук України.
  
: ПАЦЕВА Дарья Андріївна, наук. кер. д.б.н., проф. Шуба Я.М.
+
Координацію циклу загальної підготовки в аспірантурі здійснює [http://gradschool.ukma.edu.ua/index.php?option=com_frontpage&Itemid=142 Докторська школа ім. родини Юхименків] Національного університету «Києво-Могилянська академія», а науково-практична частина відбуватиметься в лабораторіях МЦМФ НАН України та [http://biph.kiev.ua/en/ICMP:Main Інституту фізіології ім. Богомольця НАН України]
: ШАРОПОВ Біжан Рашидович, наук. кер. д.б.н., проф. Шуба Я.М.
+
  
 +
Започаткування такого інноваційного типу підготовки науковців на третьому (освітньо-науковому рівні освіти), створює передумови для надзвичайно продуктивного і значущого наукового осередку завдяки поєднаному науковому потенціалу, спільному матеріально-технічному та інформаційному забезпеченню.
  
'''1 рік навчання'''
+
Така форма організації наукової освіти дає можливість забезпечити високу академічну якість освітніх і дослідницьких можливостей, об’єднує у колегіальну фахову спільноту молодих і досвідчених науковців, на основі якого стає можливим виникнення унікальних проектних груп для виконання міждисциплінарних наукових проектів у галузі біології і екології.
 +
Міжінституційна група забезпечує формування фахових компетентностей для дослідження в галузі біології у здобувачів ступеня доктора філософії через викладання дисциплін циклу професійної підготовки, наукове керівництво аспірантами, колегіальне оцінювання дисертаційних проектів.
  
: БОГОВИК Руслан Ігоревич, наук. кер. академік Кришталь О.О.
+
Згідно вимог МОН до вступної кампанії 2016 р. повідомляємо наступне:
: ФЕДОРЮК Михайло Петрович, наук. кер. академік Кришталь О.О.
+
* З 1 до 31 серпня 2016 р. – відбуватиметься прийом заяв вступників.
 +
* З 2 до 12 вересня  2016 р. – проведення вступних випробувань
 +
* Звіт про виконання держзамовлення – 15 вересня 2016 р.
 +
* Зарахування – з 1 жовтня 2016 р.
 +
* Документи приймаються за адресою: вул. Волоська 8/5, м. Київ, друге університетське містечко НаУКМА, корпус 5, кімн. 309
 +
* Детальніше про правила прийому до аспірантури на [http://www.ukma.edu.ua/images/docs/admission/2016pravyla/dodatok_6.pdf сайті Докторської школи ім. родини Юхименків]
 +
 
 +
Програми вступних іспитів по спеціальності «091 – біологія» дивіться тут:
 +
* Зі спеціалізації [[Програма зі спеціальності Біофізика|Біофізика]]
 +
* Зі спеціалізації [[Програма зі спеціальності Фізіологія людини і тварин|Фізіологія людини та тварин]]
 +
 
 +
Перед поданням документів в аспірантуру необхідно пройти співбесіду з майбутнім науковим керівником та отримати тему наукового реферату (дослідницької пропозиції)  з обраної спеціальності.
 +
 
 +
Для узгодження дати та часу співбесіди та за наявності інших питань звертайтесь в науково-навчальну частину МЦМФ за електронною адресою:
 +
lop@biph.kiev.ua  та yshuba@biph.kiev.ua або за телефонами:
 +
* 256 24-35 (Ярослав Михайлович Шуба, заступник директора)
 +
* 256 20-48 (Ольга Петрівна Любанова, вчений секретар)
 +
* 253 57-10  відділ кадрів та канцелярія.

Поточна версія на 16:58, 18 серпня 2016

ICMP logo

Міжнародний Центр Молекулярної Фізіології

Аспірантура

Правила прийому до аспірантури

Міжінституційна аспірантура зі спеціальності «091-Біологія»

У відповідності до п. 4 нового «Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах)», затвердженого Постановою КМУ № 266 від 23.03.2016 р., в Міжнародному центрі молекулярної фізіології (МЦМФ) НАН України проводиться прийом до міжінституційної аспірантури за спеціальністю «091 Біологія», спеціалізації:

 • Біофізика;
 • Фізіологія людини та тварин.

Навчання в аспірантурі з відривом від виробництва за державним замовленням буде відбуватися із залученням широкого кола фахівців з провідних інститутів Національної Академії Наук України.

Координацію циклу загальної підготовки в аспірантурі здійснює Докторська школа ім. родини Юхименків Національного університету «Києво-Могилянська академія», а науково-практична частина відбуватиметься в лабораторіях МЦМФ НАН України та Інституту фізіології ім. Богомольця НАН України

Започаткування такого інноваційного типу підготовки науковців на третьому (освітньо-науковому рівні освіти), створює передумови для надзвичайно продуктивного і значущого наукового осередку завдяки поєднаному науковому потенціалу, спільному матеріально-технічному та інформаційному забезпеченню.

Така форма організації наукової освіти дає можливість забезпечити високу академічну якість освітніх і дослідницьких можливостей, об’єднує у колегіальну фахову спільноту молодих і досвідчених науковців, на основі якого стає можливим виникнення унікальних проектних груп для виконання міждисциплінарних наукових проектів у галузі біології і екології. Міжінституційна група забезпечує формування фахових компетентностей для дослідження в галузі біології у здобувачів ступеня доктора філософії через викладання дисциплін циклу професійної підготовки, наукове керівництво аспірантами, колегіальне оцінювання дисертаційних проектів.

Згідно вимог МОН до вступної кампанії 2016 р. повідомляємо наступне:

 • З 1 до 31 серпня 2016 р. – відбуватиметься прийом заяв вступників.
 • З 2 до 12 вересня 2016 р. – проведення вступних випробувань
 • Звіт про виконання держзамовлення – 15 вересня 2016 р.
 • Зарахування – з 1 жовтня 2016 р.
 • Документи приймаються за адресою: вул. Волоська 8/5, м. Київ, друге університетське містечко НаУКМА, корпус 5, кімн. 309
 • Детальніше про правила прийому до аспірантури на сайті Докторської школи ім. родини Юхименків

Програми вступних іспитів по спеціальності «091 – біологія» дивіться тут:

Перед поданням документів в аспірантуру необхідно пройти співбесіду з майбутнім науковим керівником та отримати тему наукового реферату (дослідницької пропозиції) з обраної спеціальності.

Для узгодження дати та часу співбесіди та за наявності інших питань звертайтесь в науково-навчальну частину МЦМФ за електронною адресою: lop@biph.kiev.ua та yshuba@biph.kiev.ua або за телефонами:

 • 256 24-35 (Ярослав Михайлович Шуба, заступник директора)
 • 256 20-48 (Ольга Петрівна Любанова, вчений секретар)
 • 253 57-10 відділ кадрів та канцелярія.
Особисті інструменти
Навігація
societies
additional
Перегляди
Простори назв
Варіанти
Інструменти
Дії